Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: admin
2010-11-21, 22:20
Wybory samorządowe 2010

Na kogo zagłosujesz?
Korfanty Stanisław
43%
 43%  [ 28 ]
Lisińska-Kotowicz Monika
9%
 9%  [ 6 ]
Turzański Krzysztof
47%
 47%  [ 31 ]
Głosowań: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Uzman 

Wysłany: 2010-11-19, 18:05   

infor7 napisał/a:
Szanowni Forumowicze!

Ponieważ, do zakończenia kampanii wyborczej wyborów samorządowych zostało zaledwie parę godzin, chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy podjęli rozmowę, na tym forum, na temat problemów naszego miasta. Starałem się rozmawiać merytorycznie, przedstawiając swój program na stronie internetowej (zachęcam, jeszcze raz, do jego przeczytania) oraz wymieniać poglądy z szerokiego wachlarza zagadnień: zaczynając od środków z Unii Europejskiej, transportu w Piekarach Śląskich, tworzenia nowych miejsc pracy, zatrudnienia osób niepełnosprawnych kończąc na temacie Metropolii Silesia. Spraw poruszanych tutaj, oczywiście było więcej. Dziękuję Wszystkim, za merytoryczną dyskusję, za wszelkie uwagi dotyczące mojego programu wyborczego jak i mojej osoby. Wszystkich, którzy poczuli się urażeni słowami, które tutaj wypowiedziałem, serdecznie przepraszam. Nie było to moim celem.
Teraz, jak będzie wyglądać nasze miasto, zależy od Was. Głęboko wierzę, że nie jest Wam to obojętne i świadomie oddając głos, kreślicie rzeczywistość na najbliższe cztery lata.

Jeszcze raz pozdrawiam
Jestem na NIE, przykro mi panie Grzegorzu ale startuje Pan nie z tego ugrupowania.Ps. Znam Pana z MSP 15 .Nasze sprawy na osiedlu załatwia Pani Wloch Joanna.Pozdro i życzę powodzenia .

kamilw 

Wysłany: 2010-11-19, 18:23   

P Śl napisał/a:

BTW teraz mi przypadkiem wpadlo w oczy TO:
http://piekaryslaskie.nas...l?kategoria=858

Ja tam w komentarzach już się we wrześniu wypowiedziałem ;) A do tamtych spraw jeszcze mogę dołożyć więcej. Ale po kolei, po kolei... :D

Uzman 

Wysłany: 2010-11-19, 18:45   

Kubika napisał/a:
Uzman napisał/a:
Nie komentuje tego.Jestem na NIE

Skoro nie komentujesz to po co piszesz taki durny post, ktory nic nie wnosi do dyskusji?
Ja cie dobrze rozumie kazdy syn by bronił swojego taty starujacego w wyborach na Prezydenta Piekar Śląskich .Pozdrawiam syna Stansława K.

P Śl 

Wysłany: 2010-11-19, 18:49   

Ach faktycznie. To ja ci odpowiem na punkt polaczenia. ;) . Do Sosnowca wystarczy zwiekszenie czestotliwosci 91 do chociazby powtarzalnego (zapamietywalnego) taktu 30minut (dzisiaj jest 40), do Piekar ci raczej nikt nie stworzy bezposredniego czartera, sam autobus jak i wiekszosc wybitnie zapelniony jezdzi na trasie Michalkowice-Siemianowice m. in. dzieki wycieciu z tej trasy 168 - ciekawi mnie kto sie zgodzil, podjal taka decyzje jak na Bytkow i te okolice jezdzi co najwyzej garstka ludzi, jasnie nam panujacy ?. Do Chorzowa tez raczej nikt nie stworzy, ale za jakis czas powstanie kolej do Pyrzowic ze stacja bodaj w okolicach Sowinskiego to problem sie rozwiaze. Do Gliwic bezposrednio to samo, ale w zwiazku z koleja moze cos ruszy tez w tym kierunku, bo ma byc rozjazd na Rozbarku, wiec moze cos sie w zwiazku z tym ciekawego urodzi.

Uzman 

Wysłany: 2010-11-19, 19:23   

a jak juz tu godomy to powiym ze fajno ulotka zech dostoł dzisiooj :SKUTECZNY LIKWIDATOR :PRAWDZIWE OBLICZE stanislawa korfantego :lol2: Pozdro dla reszty ekipy :)

kamilw 

Wysłany: 2010-11-19, 19:26   

Jak się odpowiednio skomunikuje Piekary z innymi miastami, to i turystycznie możemy zyskać. Mnie dziwi, że nie ma tu działającego dworca PKP. W końcu to centrum województwa... i dla pielgrzymów to byłby "złoty środek transportu" :)

Uzman 

Wysłany: 2010-11-19, 19:36   

kamilw napisał/a:
Jak się odpowiednio skomunikuje Piekary z innymi miastami, to i turystycznie możemy zyskać. Mnie dziwi, że nie ma tu działającego dworca PKP. W końcu to centrum województwa... i dla pielgrzymów to byłby "złoty środek transportu" :)
Kamilu chyba wiesz gdzie sie poszedl w...ć dworzec PKP a mogło być pięknie .Szkoda ze sie wszystko w Piekarach likwiduje co jets stare i kiedys by moglo przyniesc korzysci jako zabytek :( Ps. ale zawsze tylko kasa

kamilw 

Wysłany: 2010-11-19, 19:44   

Uzman, nie wiem, tego akurat nie wiem. Ja mieszkam w Piekarach nie tak długo i dopiero, dosyć intensywnie, zapoznaję się z miastem, sprawami miejskimi i różnymi historiami. Sporo zdążyłem sam zobaczyć i dowiedzieć się, ale na pewno wiele jeszcze nie wiem ;) A co to za sprawa z tym dworcem? Rozumiem, że żaden kandydat o dworcu nie wspomina, bo z jakichś względów jest to nie do wykonania?

Uzman 

Wysłany: 2010-11-19, 20:02   

kamilw napisał/a:
Uzman, nie wiem, tego akurat nie wiem. Ja mieszkam w Piekarach nie tak długo i dopiero, dosyć intensywnie, zapoznaję się z miastem, sprawami miejskimi i różnymi historiami. Sporo zdążyłem sam zobaczyć i dowiedzieć się, ale na pewno wiele jeszcze nie wiem ;) A co to za sprawa z tym dworcem? Rozumiem, że żaden kandydat o dworcu nie wspomina, bo z jakichś względów jest to nie do wykonania?
http://www.youtube.com/watch?v=4BljjQK0qaA

Uzman 

Wysłany: 2010-11-19, 20:14   

Bardzo proszę Adminie
o zawieszenie na czas ciszy wyborczej możliwości dodawania wpisów w tym wątku
oraz innych jeżeli ktoś będzie chciał ominąć zawieszenie.

LadyAllomorph 

Wysłany: 2010-11-19, 20:14   

Ode mnie chciałam tylko napisać jedno. Nie będę mieć żadnych zysków ani żadnych strat jeśli wygra lub przegra Turzański. Ale jeśli wygra, to przynajmniej uwierzę w jakąś sprawiedliwość na świecie ... a jak nie wygra, to Korfanty lekkiego życia miał z nim nie będzie przez następne lata, hehe :]

Idźcie na wybory, nawet gdybyście mieli oddać głos nieważny.

Pozdrawiam i do zobaczenia na wyborach! :luzak:

deweloper 
zazula18

Wysłany: 2010-11-19, 20:33   

WYGRA KORFANTY,a Turzanski nawet się do rady nie dostanie

Kubika 

Wysłany: 2010-11-19, 20:57   

Dziekuje wszystkim za dyskusje na tym forum podczas kampanii wyborczej. Mimo roznicy zdan prowadzilismy sensowna dyskusje nt. kandydatow (poza kilkoma wyjatkami). Rowniez zwracam sie do admina o podjecie decyzji, aby zawiesic ten temat podczas ciszy wyborczej. Nie dojdzie w ten sposob do niemilych wymian zdan.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za ten czas, ktory poswiecilismy dyskutujac na forum. Niech wygra najlepszy.

marronelle 
pasjonatka.

Wysłany: 2010-11-19, 21:36   

kamilw napisał/a:
Drugi punkt tzn. wykształcenie? Przecież jest politologiem, chyba bardziej kierunkowego wykształcenia nie można mieć stricte politycznie ;)

Nie chodzi mi tyle o wykształcenie, co o owych doradców.
Kim są? Co robią? I dlaczego nie potrafią lepiej?

Poza tym politolog politologowi nie równy ;)

H. Berry

amari 

Wysłany: 2010-11-19, 21:39   

Jestem za Turzańkim Korfanty z MLKotowicz precz daleko od Piekar ich nie chcemy

Odpowiedz do tematu