Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
2011-08-15, 16:17
Nowa strona Klubu Radnych Krzysztofa Turzańskiego
Autor Wiadomość
Ściebiorowski Ł 
www.sciebiorowski.pl

Wysłany: 2011-07-20, 10:32   Nowa strona Klubu Radnych Krzysztofa Turzańskiego

Kilka dni temu uruchomiona została, zapowiadana od pewnego czasu, strona internetowa Klubu Radnych Krzysztofa Turzańskiego. Zapraszamy serdecznie do jej odwiedzin jak i bieżącego śledzenia tego co się będzie na niej pojawiało w przyszłości.
Znajdziecie na niej Państwo m.in. aktulaności, informacje o radnych i ich działalności, relacje z Sesji Rady Miasta jak i poszczególnych komisji. Ponadto opis działań podejmowanych w ramach Projektu UMWETU oraz materiały filmowe. Nie zabrakło również informacji o Krzysztofie Turzańskim czyli liderze naszego klubu. Mile widziane będą Państwa uwagi odnośnie treści i funkcjonowania strony.

W imieniu radnych Klubu Radnych Krzysztofa Turzańskiego serdecznie zapraszam.
www.krzysztofturzanski.pl

W dalszym ciągu funkcjonują również indywidualne strony internetowe radnych:
Sławy Umińskiej
www.slawauminska.pl

Tomasza Wesołowskiego
www.tomaszwesolowski.pl

oray mojej osoby
www.sciebiorowski.pl

Gizela 

Wysłany: 2011-07-20, 18:44   

Noooo... wygląda porządnie. Duży postęp. Zastanawia mnie jedna rzecz - macie pozwolenie Wirtualnej Polski na wykorzystywanie znaku Bloog.pl?

P Śl 

Wysłany: 2011-07-21, 12:06   

Jest sporo informacji, ale brakuje miejsca na podyskutowanie o tym. Jako, ze blog i komentarze niezbyt sie na to nadaja to proponuje dyskusje tutaj.

Mi sie podobaja te interpelacje tak bardzo z grubsza rzucilem okiem na nie i szczegolnie interesujace jest, ze telewizor w naszym miescie to luksus. Czy pani, ktorej sprawa dotyczy posiada jakas 50 calowa plazme w domu ? Jesli nie to jest jakas kpina, bo prawo do informacji to jest podstawowe prawo. Jednak mam wrazenie, ze urzedaskom telewizor kojarzy sie jedynie z ogladaniem filmow.

Ściebiorowski Ł 
www.sciebiorowski.pl

Wysłany: 2011-07-22, 23:35   

Gizela napisał/a:
Zastanawia mnie jedna rzecz - macie pozwolenie Wirtualnej Polski na wykorzystywanie znaku Bloog.pl?

Jak poinformował mnie Krzysztof, taka zgoda od WP jest. Dzięki za czujność :)

Gizela 

Wysłany: 2011-07-23, 10:14   

Zawsze lepiej dmuchać na zimne :) .

P Śl 

Wysłany: 2011-07-28, 17:27   

Sorry jesli mam spozniony zaplon ;) , ale dzisiaj zauwazylem, ze wasza interpelacja odniosla skutek i na rondzie (przynajmniej pod Kauflandem) jest nazwa. Powieszone dawno czy w ostatnich dniach ?. Musze przyznac, ze dobry pomysl z ta nazwa wokol latarni, bo zwykle sa zwykle tabliczki.

Krzychu 

Wysłany: 2011-08-15, 00:21   Nowa strona radnych klubu Krzysztofa Turzańskiego

Wszystko o polityce i samorządzie w Piekarach Śląskich. O działalności klubu radnych - politycznej, samorządowej, społecznej. A także wiele innych dodatkowych informacji związanych z naszym miastem.
Ciekaw jestem Waszych opinii o naszej stronie. Czego brakuje, co dodać, co zmienić. Staraliśmy się, żeby było obszernie i przejrzyście. Ale w życiu bywa różnie - więc teraz założenia trzeba zweryfikować.

admin 
Administrator

Wysłany: 2011-08-15, 16:17   

Scaliłem oba tematy, żeby nie dublować dyskusji :) .

Ściebiorowski Ł 
www.sciebiorowski.pl

Wysłany: 2011-08-26, 07:12   

do P Śl
Tablice na latarniach zostały zamontowane w lipcu (więc chyba niedawno).
Rada Miasta 27.05.2010 roku, z inicjatywy ówczesnych radnych, przyjęła uchwałę Nr LIII/569/10 w sprawie nadania nazw rondom w Piekarach Śląskich. Przez ponad rok czasu jednak nic z tego nie wynikało (nazwy pojawiły się tylko na mapie Piekar Śląskich). W interpelacji skierowanej do Prezydenta miasta przypomniałem więc o tej uchwale i kwestii wyeksponowania nazw tych rond. W odpowiedzi otrzymałem informacje, że ronda będą oznakowane doraźnie w miesiącach letnich. Tak też się stało i nowe oznaczenie jest jak najbardziej akceptowalne i być może będzie nie tylko doraźne ale i... stałe.
Poniżej link do interpelacji i odpowiedzi:
http://www.sciebiorowski..../wnioski/12.jpg

Odpowiedz do tematu