Poprzedni temat «» Następny temat
opony
Autor Wiadomość
sebmroz 

Wysłany: 2015-04-27, 16:17   opony

Na jakich jeździcie? Jakie polecacie? Jakie odradzacie? Wady i zalety waszego kompletu. Ostatnio przeglądając testy opony jednej z gazet zadziwiłem się, że opony których używam Fulda Carat Progresso osiągały całkiem przyzwoite wyniki i wygrały z takimi markami jak Pirelli czy Conti w kategorii hamowanie na mokrym. A to przecież średnia półka.
Od pewnego czasu również zauważam, że opony Vredestein bardzo dobrze sobie radzą we wszystkich kategoriach. Cena też spoko http://moto.gratka.pl/szu...-r-f-kg-to.html Ale szczerzę się przyznam, że mało o nich słyszałem. Ktoś z Was może jeździ na takich oponach? Jeśli tak to jak Wam się spisują?

wombacisko 

Wysłany: 2015-06-18, 13:49   

Ja korzystam już 2 komplet z letnich kleber hydraxer i jestem zadowolony. Wybrałem je ze względu na dobre parametry głośności i zachowania na mokrym podłożu.

pegy 

Wysłany: 2017-03-27, 13:19   

A macie jaki? sposób na wysy?k? opon kurierem? Kiedy? zapakowa?am wszystkie do jednej paczki i przez wag? zap?aci?am du?? kwot? na przesy?k?. Pytanie teraz jak to rozwi?za?, czytam na https://www.pogotowiepacz...-opony-kurierem, ze warto rozdzieli? paczk? na dwie osobne. Jednak te? warto skorzysta? z porównywarki. Mo?e znacie tak? stron? z której mo?na by skorzysta??

Brooke 

Wysłany: 2017-03-28, 17:39   

a kiedy zmieniacie opony na letnie? Bo póki co to rano czasem s? lekkie przymrozki.

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu