Poprzedni temat «» Następny temat
Meble do kuchni na wymiar
Autor Wiadomość
czar.m 

Wysłany: 2015-07-14, 12:22   Meble do kuchni na wymiar

Chcemy wymienić meble w kuchni. Obecnie mamy taki stary zestaw z BRW. Chcemy wymienić na meble na wymiar, tak aby można było schować (zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, lodówka) sprzęty w zabudowie. Szukamy firmy lub osoby która mogłaby się tego podjąć i zrobić to tak jak się należy.

trusia 

Wysłany: 2015-07-14, 13:13   Re: Meble do kuchni na wymiar

czar.m napisał/a:
Chcemy wymienić meble w kuchni. Obecnie mamy taki stary zestaw z BRW. Chcemy wymienić na meble na wymiar, tak aby można było schować (zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, lodówka) sprzęty w zabudowie. Szukamy firmy lub osoby która mogłaby się tego podjąć i zrobić to tak jak się należy.

Szukacie firmy bezpośrednio w Piekarach czy może być trochę dalej? Jeśli nie przeszkadza CI niewielki dojazd to mogę polecić Ci firmę Torus Meble: http://www.torusmeble.pl/ - tutaj jest ich strona.Obecnie maja dwie placówki. Jedną w Tychach a drugą w Gliwicach. Swego czasu robili mi meble na wymiar do mieszkania ( konkretnie robiłam w studiu w Tychach). Opracowali projekt, wszystko jest bardzo nowoczesne. Montaż sprzętu miałam za darmo, zresztą można u nich kupić sprzęt w dobrych cenach. Na stronie możesz przejrzeć sobie ich realizacje.

Odpowiedz do tematu