Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie w Piekarach konto oszczędnościowe
Autor Wiadomość
jacek29 

Wysłany: 2015-08-07, 06:52   Gdzie w Piekarach konto oszczędnościowe

Chciałbym załozyc sobie w najbliższym czasie konto oszczednościowe. Dodam,że nie chcę za bardzo w banku przez internet bo jednak wolałbym normalnie wybrać się do placówki. Tak więc interesują mnie jedynie banki, które są u nas. W jakim banku obecnie jest dobra oferta na takie konto?

Melisa 

Wysłany: 2015-08-10, 07:56   Re: Gdzie w Piekarach konto oszczędnościowe

jacek29 napisał/a:
Chciałbym załozyc sobie w najbliższym czasie konto oszczednościowe. Dodam,że nie chcę za bardzo w banku przez internet bo jednak wolałbym normalnie wybrać się do placówki. Tak więc interesują mnie jedynie banki, które są u nas. W jakim banku obecnie jest dobra oferta na takie konto?

Ja ostatnio zakładałam sobie takie konto. Zdecydowałam się na konto oszczędnościowe w PKO BP. Już wcześniej miałam tam konto osobiste i jestem zadowolona. Nie ma tam opłat no i obsługa przez internet jest bardzo wygodna. Moze i oprocentowanie nie jest takie wysokie ale z drugiej strony konto takie służy nie do zarabiania ale do oszczędzania.
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

jacek29 

Wysłany: 2015-08-10, 08:34   Re: Gdzie w Piekarach konto oszczędnościowe

Melisa napisał/a:
jacek29 napisał/a:

Ja ostatnio zakładałam sobie takie konto. Zdecydowałam się na konto oszczędnościowe w PKO BP. Już wcześniej miałam tam konto osobiste i jestem zadowolona. Nie ma tam opłat no i obsługa przez internet jest bardzo wygodna. Moze i oprocentowanie nie jest takie wysokie ale z drugiej strony konto takie służy nie do zarabiania ale do oszczędzania.

Możesz dać tutaj więcej szczegółów na temat konta? Na jakie oprocentowanie mogę tam liczyć? Bo słyszałem,że ostatnio jeszcze bardziej spadło. I jakie są na tym koncie opłaty?

Melisa 

Wysłany: 2015-08-10, 09:11   

Na koncie oszczędnosciowym w banku masz obecnie 2% co moim zdaniem wcale nie jest obecnie takim złym oprocentowaniem. Tutaj masz szczegóły konta:
http://www.comperia.pl/ko...nosciowe_pko_bp

Nie musisz sobie do niego dodatkowo zakładać dodatkowego konta osobistego. Oraz możesz uzyskać lepsze oprocentowanie po spełnieniu niektórych warunków. Masz tam równiez 1 bezpłatny przelew w miesiącu co moim zdaniem jak na konto oszczędnościowe wystarczy w 100%.
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

x_n 

Wysłany: 2015-08-11, 07:20   

Jeszcze dobrą ofertę na konto oszczędnościowe ma Smart Bank.Obecnie oferują tam ponad 3% oprocentowania czyli nawet lepiej niż na większości lokat bankowych .OBecnie mam tam konto oszczędnościowe i powiem Ci,że wygodny bank. Obsługa przez internet, praktycznie nie mam tam żadnych zastrzeżeń. Tyle,ze jest to bank internetowy i nie mają swoich placówek.Nie wiem czemu czepiasz się koniecznie aby zakładać konto w banku w Piekarach.

jacek29 

Wysłany: 2015-08-11, 08:02   

x_n napisał/a:
Jeszcze dobrą ofertę na konto oszczędnościowe ma Smart Bank.Obecnie oferują tam ponad 3% oprocentowania czyli nawet lepiej niż na większości lokat bankowych .OBecnie mam tam konto oszczędnościowe i powiem Ci,że wygodny bank. Obsługa przez internet, praktycznie nie mam tam żadnych zastrzeżeń. Tyle,ze jest to bank internetowy i nie mają swoich placówek.Nie wiem czemu czepiasz się koniecznie aby zakładać konto w banku w Piekarach.

No niby tak ale nie chcę zakłądac konta w takich bankach. Zwykle jak jest jakaś awaria systemu to jest wtedy problem bo nawet nie mają placówki aby się tam wybrać. Nie ma to moi zdaniem sensu.Porównałem sobie wszystkie oferty kont oszczędnościowych i tak z banku pko jest faktycznie najkorzystniejsza. Chyba właśnie tam założe konto.

Odpowiedz do tematu