Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki parking w Pyrzowicach
Autor Wiadomość
Melisa 

Wysłany: 2015-01-25, 15:55   Jaki parking w Pyrzowicach

Cześć ! Potrzebuję namiaru na dobry parking w Pyrzowicach. Za dwa tygodnie lece na tydzień do Londynu i chciałabym zostawić samochód w bezpiecznym miejscu.
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

jacek29 

Wysłany: 2015-01-25, 17:53   

Melisa nie wygodniej będzie Ci zostawić samochód na parkingu przy samym lotnisku w Pyrzowicach?
Na stronie: https://www.katowice-airp...asazer/parkingi - możesz sobie sprawdzić cennik. W przypadku rezerwacji na dwa tygodnie nie powinno być to dla Ciebie dużym kosztem a przynajmniej będziesz miała samochód pod samym nosem.Czyli po wylądowaniu oraz odprawie od razu wsiadasz i jedziesz do domu. A tak musisz dzwonić po prywaciarza i czekać aż podstawi Ci samochód.
Jak rezerwujesz internetowo to masz również 5% zniżki.

georg111 

Wysłany: 2015-01-25, 21:08   

Zaczynam wierzyć,ze spamerzy działaja jak "wilcze stada" w czasie II wojny światowej.

ps.Może którys spamer wrzuci linka co to były te "wilcze stada"?

slask 
dobre, bo slaskie

Wysłany: 2015-03-09, 12:33   

georg111 napisał/a:
Zaczynam wierzyć,ze spamerzy działaja jak "wilcze stada" w czasie II wojny światowej.

ps.Może którys spamer wrzuci linka co to były te "wilcze stada"?

Czemu spamerzy? Gość wrzucił link do parkingu i tyle.

Magdalena84 

Wysłany: 2015-07-31, 09:05   

Późno, bo późno, ale to moje nowe odkrycie. PERI parking, który bardzo polecam. Wszystko idzie sprawnie - 3 minuty od lotniska i transfer na lotnisko. Super sprawa, bo wszystko zajmuje nie więcej niż 10 minut. Ochrona całą dobę. Poczekalnia i toaleta na terenie parkingu. Wszystko co powinno się znaleźć z usług - jest.

trusia 

Wysłany: 2016-04-05, 05:30   

A gdize jest taniej? Na prywatnych czy na lotniskowych ?

czar.m 

Wysłany: 2016-04-05, 07:12   

Na prywatnych. Sam nie parkowałem na lotniskowym. Owszem jest to wygodne bo nie trzeba dojeżdżać ale dla mnie te kilkadziesiąt złotych robi róznicę. Wole wydać je we własnym zakresie a nie na parking. Kilka razy już latałem z Pyrzowic i do tej pory parkowałem głównie na tym parkingu:
https://www.startparking.pl/
Mają tam dobre ceny, poza tym można tam zarezerwować sobie miejsce od razu przez internet co jest dla mnie dużym plusem bo przynajmniej wiesz gdzie parkujesz.

huri_khan 

Wysłany: 2016-04-06, 12:40   

Temat stary ale odświeżę dla potomnych. Jadąc DK78 najlepiej wjechać do Pyrzowic ul. Wolności. Praktycznie w każdym domu jest parking, gdzie możecie zostawić samochód na czas wylotu. Każdy gospodarz Was zawiezie i przywiezie, cena około 50 zł.

zett1 

Wysłany: 2016-04-16, 18:37   

Dla innych potomnych- kilka razy leciałem lotami około 10 rano. Za całe 4.80 zł jechałem autobusem 53 z osiedla Wieczorka na lotnisko, czas 40 minut. A samochód bezpieczny w ciepłym i suchym garażu w Piekarach ;) . Z powrotami też nie było problemu, przystanek jest jakieś 100 metrów od terminalu, o ile pamiętam dość często jest tam też autobus 85, przesiadka na 168 w Kamieniu, cała podróż to też jakieś 45 minut. No i można się napić piwa w samolocie... Znajomemu ukradli samochód zaparkowany u takiego "gospodarza", który na placu przed stodołą prowadzi w Pyrzowicach prywatny parking, jakich tam jest wiele....

jurekkapusta 
jurekkapusta

Wysłany: 2016-10-09, 21:43   

niestety prawie ju? w ka?dym mie?cie boir? kas? za parkowanie :(

Irek 

Wysłany: 2016-12-30, 10:57   

Dobra opcja widze.

Odpowiedz do tematu