Poprzedni temat «» Następny temat
Mobbing w pracy
Autor Wiadomość
trusia 

Wysłany: 2016-03-22, 09:17   Mobbing w pracy

Pracuję w jednej pod warszawskich firm. To że będę miała dużo pracy , było dla mnie jasne. Ale że będę zmuszana do pracy tego się nie spdoziewałam. Gdzie mogę anonimowo zgłosić to co dzieje się u mnie w pracy?

x_n 

Wysłany: 2016-03-22, 09:44   

To zależy od tego do czego jesteś zmuszana. Pracodawca może egzekwować wykonywanie przez Ciebie zadań w pracy i nie jest to nic nienormalnego. Do Ciebie natomiast należy już rozpoznanie czy jest to mobbing czy nie....

Nie sądzisz,ze problemem może być tutaj raczej nieodpowiednia komunikacja albo jej brak? Może źle się rozumiesz z szefem? Zerknij sobie tutaj:
http://www.postawnaswoim....na-komunikacja/
Na stronie jest ciekawy artykuł na ten temat.

georg111 

Wysłany: 2016-03-22, 10:55   Re: Mobbing w pracy

trusia napisał/a:
Pracuję w jednej pod warszawskich firm. To że będę miała dużo pracy , było dla mnie jasne. Ale że będę zmuszana do pracy tego się nie spdoziewałam. Gdzie mogę anonimowo zgłosić to co dzieje się u mnie w pracy?

Zdecyduj sie w końcu bo kłamać to też trzeba umieć.Albo pracujesz albo studiujesz dietetykę.
trusia napisał/a:
złożyłam dokumenty na dietetyke. Moi rodzice nie są zadowoleni i pytają ciągle co po tym będe robić... Chcą, żebym studiowała angistyke. Czy wy też uważacie, że nie ma zapotrzebowania na dietetyków?

AndrzejF 

Wysłany: 2016-08-10, 14:36   

Do pip pewnie. Oni lubia takie tematy. Polecam :D

Adamila021 

Wysłany: 2017-07-11, 07:43   

Dlatego najlepiej zalozyc wlasna firme. Macie pelna wolnosc, spokoj, sami o wszystkim decydujecie. Znajoma tak zrobila i zalozyla swoja cukiernie. pomaga jej w tym hurtownia cukiernicza http://savpol.pl/ . Moze pomyslicie o tym?

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu