Poprzedni temat «» Następny temat
Konto osobiste - w jakim banku
Autor Wiadomość
czar.m 

Wysłany: 2015-08-05, 07:59   Konto osobiste - w jakim banku

W jakim banku otworzyć konto osobiste? Szukam możliwie taniego konta z którego będę korzystał realizując przelewy i korzystając z bankomatów. W jakim banku szukać dobrych ofert?

ryszard123 

Wysłany: 2015-08-05, 11:00   Re: Konto osobiste - w jakim banku

czar.m napisał/a:
W jakim banku otworzyć konto osobiste? Szukam możliwie taniego konta z którego będę korzystał realizując przelewy i korzystając z bankomatów. W jakim banku szukać dobrych ofert?

Rozumiem,ze szukasz darmowego konta?Wprawdzie obecnie wiele banków nakłada sobie dodatkowe opłaty za korzystanie z kont ( rekompensują sobie tym niższe w ostatnim czasie zniżki z tytułu kredytów) ale coś się znajdzie. Na przykład dość dobrą ofertę posiada obecnie Smart Bank. Tutaj masz szczegóły
http://www.tanie-konto.pl...t-biznes-konto/
Wszystko jest tam darmowe. Nawet wypłącanie z bankomatów w Polsce i za granicą.

georg111 

Wysłany: 2015-08-06, 15:13   

SPAM

rancik 

Wysłany: 2015-08-09, 09:40   

Ale to prawda, że tylko smart bank ma teraz darmową ofertę. Oczywiście jest to bardzo mało znany bank, wiec rozumiem, że ludzie niechętnie do niego podchodzą, aczkolwiek przypomina mi się historia sprzed kilku lat, gdy mBank był taki nowy i miał najlepszą ofertę. Sam do niego wtedy przeszedłem.

pozyczkasa.pl 

Wysłany: 2015-08-25, 22:01   

sam posiadam od wielu lat konto w inteligo. Mam je za darmo ponieważ wystarczy, że zrobię zakupy debetówką za 100zł. Jedyny minus to opłata za wyciągniecie pieniędzy z innego bankomatu niż pko.
obecnie też założyłem konto w Deutsche bank do hipoteki i zobaczymy z czasem jak się będzie sprawować.

piekorzzz 

Wysłany: 2015-10-19, 23:14   

Ostatnio radziłem w innym temacie aby przy wyborach finansowych korzystac z niezaleznych porownywarek finansowych. http://www.prorank.pl/konta-i-karty/konta-osobiste np. masz ranking i porównanie wszystkich kont i wybierasz najlepsze. A jak chcesz indywidualnie sobie wybrac to napisz wnioski szybkie do kazdego banku i mozesz sie targowac. Gotowa lista bankow i mozliwosci wyzej :)

TRobak 

Wysłany: 2015-11-19, 12:31   

Ja się skusiłam na darmowe konto Alior Sync, no i było super, aż nagle Sync stał się T-mobile usługi bankowe. I nagle moje konto przestało być darmowe.

Trochę mnie to zdenerwowało, bo dlatego wybrałam to konto bo nie miało żadnych opłat, a teraz nie mam czasu poszukać czegoś innego.

Ale Smart tez mi się przewijał ostatnio jak się orientowałam czy są jakieś bezpłatne konta.

zosiaopasek 

Wysłany: 2015-12-04, 16:24   

Bank Millenium ma teraz ciekawą ofertę konta 360 stopni, jest praktycznie całkowicie darmowe, wystarczy spełnić warunek, aby mieć obrót na koncie przynajmniej 1000 zł miesięcznie, chyba że jesteś studentem. Ale polecam jeszcze doczytać szczegóły w Internecie, znajdziesz tam na pewno też dużo rankingów dokładnie opisujących najnowsze oferty.

jjusti18 

Wysłany: 2017-06-22, 21:15   

Niedawno tez sie zastanawialam gdzie zalozyc konto i trafilam na bardzo fajna strone bankowe konta info i tutaj moglam zapoznac sie róznymi propozycjami popularnych banków. Bardzo mi pomoglo w dokonaniu wyboru... Mysle, ze warto zerknac na ta stronke.

Duggy 

Wysłany: 2017-07-25, 10:17   

Banków jest sporo, a cz?sto maj? one równie? ró?nego rodzaju promocje, wszystko zale?y od danego okresu. Dlatego w?a?nie polecam sprawdzi? dost?pne mo?liwo?ci, zanim podejmiesz decyzj?. ?wietnie sprawdzi si? tutaj porównywarka http://www.totalmoney.pl/konta_bankowe, dzi?ki której szybko sprawdzisz, jaki bank ma obecnie najlepsz? ofert? i ewentualne promocje.

Ailis 

Wysłany: 2017-08-13, 11:20   

je?li nadal nie jeste? zdecydowana na konto bankowe bo nie wiesz na który bank si? zdecydowa? dla syna to polecam ciekawy artyku? pierwsze konto bankowe . Najta?szym kontem bankowym dla nastolatków jest ekonto m mBanku. Konto jest zupe?nie darmowe za prawdziwe 0 z? (0 z? prowadzenie konta, 0 z? karta do konta, 0 z? przelewy) :)

Ailis 

Wysłany: 2017-08-13, 11:21   

je?li nadal nie jeste? zdecydowana na konto bankowe bo nie wiesz na który bank si? zdecydowa? dla syna to polecam ciekawy artyku? o pierwszym k?cie bankowym http://konto-w-banku.pl/p...-zwracac-uwage/ . Najta?szym kontem bankowym dla nastolatków jest ekonto m mBanku. Konto jest zupe?nie darmowe za prawdziwe 0 z? (0 z? prowadzenie konta, 0 z? karta do konta, 0 z? przelewy) :)

Odpowiedz do tematu