Poprzedni temat «» Następny temat
Czy zawsze pamiętacie o urodzinach swoich bliskich
Autor Wiadomość
trusia 

Wysłany: 2016-02-07, 11:32   Czy zawsze pamiętacie o urodzinach swoich bliskich

Cześć Jak to z Wami jest ? Czy pamiętacie o takich datach czy macie z tym problem? Ustawiacie sobie jakieś przypomnienia w telefonie?

Melisa 

Wysłany: 2016-02-09, 10:27   Re: Czy zawsze pamiętacie o urodzinach swoich bliskich

trusia napisał/a:
Cześć Jak to z Wami jest ? Czy pamiętacie o takich datach czy macie z tym problem? Ustawiacie sobie jakieś przypomnienia w telefonie?

W życiu bym ich wszystkich nie zapamiętała. Pamiętam urodziny rodzeństwa, męża, dzieci oraz rodziców ale nie ma szans aby zapamiętać wszystkich znajomych czy dalsza rodziinę.Jest tego za dużo. Od jakiegoś czasu staram się sobie to wszystko zapisywać w kalendarzu. Mam organizer, w którym piszę sobie w każdym dniu o tym kto w jakim czasie ma urodziny.Jest łatwiej. Fajnie,że facebook mi o tym również przypomina.
Zerknij sobie na ten wpis: http://odzyskajdzien.pl/2...niny-jubileusze - jest tutaj opis o tym jak to wszystko zapamiętać.
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

georg111 

Wysłany: 2016-02-09, 18:06   

Ja pierdole.Ani jeden temat nie może obejść się bez spamu.

Fionnka009 

Wysłany: 2017-09-23, 13:32   

Ja to czesto zapominam ale za to jak juz pamietam to robie przepiekne torty urodzinowe dla solenizantów ;D Ostatnio zamowilam super dekoracje cukiernicze i figurki na tort z sklep.savpol.pl wiec tylko czekam na najblizsze urodziny :D

Adamila021 

Wysłany: 2017-09-23, 19:26   

Ja to zawsze :) i zawsze te? przygotowuje przynajmniej co? ma?ego na s?odko. Ostatnio robilam super sernik, przepis mi podrzuci? Blog cukierniczy - http://blog-cukierniczy.pl

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu