Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie mogę dostać kredyt na rozpoczęcie działalności?
Autor Wiadomość
Piekar 

Wysłany: 2016-05-30, 17:27   

W tym temacie warto zapyta? w?a?cicieli biur podatkowych. Akurat moja siostrzenica rozlicza?a dotacje z doradc? podatkowym Tychy jasta.pl, któr? dosta?a na dzia?alno??.

Piekar 

Wysłany: 2016-05-30, 17:29   

W tym temacie warto zapyta? w?a?cicieli biur podatkowych. Akurat moja siostrzenica rozlicza?a dotacje z doradc? podatkowym Tychy jasta.pl, któr? dosta?a na dzia?alno??.

Piekar 

Wysłany: 2016-05-30, 17:31   

Eolemerik 

Wysłany: 2016-09-09, 14:00   

Gdziekolwiek by? nie chcia? wzi?? pami?taj ?e istnieje rejestr d?u?ników, za darmo nikt nic nie daje, wi?c wybierz taki kredyt, który pó?niej b?dziesz w stanie sp?aca?, ?eby si? nie znale?? w takim rejestrze:)

antek 

Wysłany: 2016-11-03, 11:03   

Piekar napisał/a:

mozna namiar?

Thorin 
Mistrz

Wysłany: 2017-02-16, 15:50   

Moze warto skorzystac z jakiegos doradztwa finansowego? Kredyt na wlasna dzialalnosc moze pomoc w sprawnym rozinieciu firmy, szczegolnie w poczatkowych stadiach jej prowadzenia, dlatego warto jest wybrac kredyt w banku, ktory zaoferowac moze najbardziej korzystne warunki. Skorzystaj z doradztwa Direct Money, ktore dostepne jest pod adresem: direct.money.pl/kredytygotowkowe/, a na pewno uda Ci sie wybrac najlepsza oferte. :)

Brooke 

Wysłany: 2017-03-28, 16:34   

my?l?, ?e banki maj? w swojej ofercie takie kredyty dla pocz?tkuj?cych firm. Trzeba by pój?? do jakiego? i zapyta?.

Adamila021 

Wysłany: 2017-07-16, 11:11   

Ja s?ysza?am o super opcji od firmy https://bosspozyczka.pl/ . Tam mo?ecie bez problemu juz na start dosta? do 10 tys. z?otych, a wiem, ?e nie wszystkie firmy chetnie daja takie kredyty, a banki to ju? w szczególno?ci. A tam bez ?adnych problemów otrzymacie taki kredyt ;)

Fionnka009 

Wysłany: 2017-10-09, 12:32   

Ja bym chyba probowala pierwsze dotacje otrzymac, np. z urzedu pracy. Ale sama wiem, ze wcale to nie jest takie latwe do ogarniecia. Pozyczka to duzo szybsza opcja, a biznes nie lubi czekac. Ja bralam kiedys pozyczke w firmie https://mikrorata.pl/pozyczki-na-dowod-przez-internet/ co prawda na siebie ale poszlo wszystko gladko

Odpowiedz do tematu