Poprzedni temat «» Następny temat
Meble do kuchni na wymiar.Jaka cena
Autor Wiadomość
Melisa 

Wysłany: 2015-10-23, 10:29   Meble do kuchni na wymiar.Jaka cena

Witajcie Obecnie remontuje mieszkanie i jestem na etapie projektowańia kuchni, postanowiliśmy zakupić meble na wymiar robione przez stolarza. pan zrobił nam projekt oraz wycenę, No i wlasnie tu moje pytanie... Ile mniej wiecej kosztuje PORZĄDNA kuchnia na wymiar? Ponieważ wycena nieco zwaliła nas z nóg, wyszło 17 tys złotych za same meble bez sprzętów. Nasza kuchnia jest duża, długa na około 5 m i na całej tej długości beda meble zakończą sie na drugiej ścianie ( beda to meble w literę U) wiec mimo wszystko sporo tych mebli bedzie. Zdecydowaliśmy sie na lakierowane fronty a nie laminowane - laminowane były by o 20% tańsze. Szuflady z jakimś lepszym systemem domykania, wysuwane z blatu gniazdka.. Nie wiem juz czy decydować sie czy szukać innego stolarza?

Powiedzcie proszę, moze ktoś z Was zna sie konkretnie i moze udzielić rady
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

jacek29 

Wysłany: 2015-10-23, 14:54   

Powiem Ci,ze porządna kuchnia na wymiar właśnie tyle kosztuje. Jak widzisz nie jest to taki mały koszt ale z drugiej strony mebli takich nie kupuje sie na rok czy dwa ale na dłuzej tak wiec jestem zdania,że warto jest zainwestować w coś porządnego. Jeśli szukasz takich eleganckich form to przed ostateczną decyzją polecam przejrzeć sobie katalog firm Rust:
http://rust.pl/katalog/ - na stronie możesz sobie zobaczyc jakie mają kolekcje. Zamawialiśmy tam jakiś czas temu kuchnię . Meble są bardzo dobrze wykonane oraz z najlepszch materialów ale cena też nie była niska.

qwerek 

Wysłany: 2016-03-07, 23:17   

fajne meble do kuchni kupisz w firmie meblestefanski.pl

georg111 

Wysłany: 2016-03-08, 10:18   

Spam

Fionnka009 

Wysłany: 2017-09-12, 17:26   

A ja mysle ze bez problemu mozna cos dobrac w roznych sklepach internetowych. jezeli chodzi o meble jak i o agd do biura czy tez domu. Ja bez problemu wyposazylam sie w mnostwo sprzetow ze sklepem http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-agd/do-domu na pewno tez dacie rade :)

Piekar 

Wysłany: 2017-10-10, 21:19   

Meble oferuje mnóstwo firm, trudno znale?? najlepsz?, je?eli nie zobaczy si? ich pracy. Oprócz jako?ci wykonanych mebli wa?na jest jako?? monta?u, zamocowania, u?yte materia?y http://poradnikowy.net/zw...o-czego-wybrac/ ,to te? ?wiadczy o firmie...Niekiedy cena ma zwi?zek z jako?ci?.

Odpowiedz do tematu