Poprzedni temat «» Następny temat
Markety w Piekarach
Autor Wiadomość
georg111 

Wysłany: 2014-04-01, 10:18   

A nasze pierwsze centrum handlowe jakos nie moze ruszyć.Mało tego,nikt nawet nie kwapi się z uporządkowaniem miejsca wokół tego centrum.Codziennie jeżdżę obwodnicą i widok tych hałd ziemi przy drodze z nieotwartym centrum jest co najmniej przygnębiający.

obserwator23 
Jerzy Kozera

Wysłany: 2014-04-01, 10:59   

Podobno mają tylu chętny, że jeszcze to trochę potrwa, zanim się zdecydują jakie tam będą sklepy. :) Na wiosnę miało być otwarcie, więc mają jeszcze kilka tygodni czasu.

P Śl 

Wysłany: 2014-04-01, 16:16   

Aha, na wiosnę otwarcie, czyli poczekajmy do jej końca :P .

MephiR 

Wysłany: 2014-04-02, 23:04   

Zdaje się, że kalendarzowa wiosna już się zaczęła :P

georg111 

Wysłany: 2014-04-03, 09:57   

Market marketem,tam nie wygląda najgorzej ale teren wokół centrum handlowego woła o pomste do nieba.Przecież te hołdy nierozplantowanej ziemi wyklądają okropnie.A można by je fajnie wyrównać,posiać trawę i zaraz będzie ładniejszy wido z okien aut.

Kamil 

Wysłany: 2014-04-03, 14:34   

Otwarcie jest przesunięte na 3 kwartał tego roku. A najemcy to m. in. Intermarche, Bricomarche, Avans i stacja Shell.

IMHO z tym Intermarche to chyba są jaja. Na Wieczorka mało ludzi tam chodzi bo drogo, a oni sobie drugi sklep w Piekarach szykują :D

Esmeralda 

Wysłany: 2014-04-07, 10:15   

Intermarche? No bez jaj...o tym to jeszcze nie słyszałam.

P Śl 

Wysłany: 2014-04-08, 13:52   

Zgadza się z tymi sklepami, podali to oficjalnie. A Avans to chyba był w mieście tylko zniknął. Pytanie kiedy zniknął i gdzie był ?. Kojarzy mi się Wyszyńskiego albo przy Carrefourze.

MephiR 

Wysłany: 2014-04-08, 15:27   

W Intermarche w Szombierkach zawsze jest pusto. Popularnością cieszy się za to dział mięsny, bo mają tam bardzo dobre wyroby. Niestety reszta oferty nie wzbudza zainteresowania. A z kolei do pobliskiego Kauflanda walą tłumy... Obawiam się, że w Piekarach może być podobnie.

Igor Kałucki 
Igor_Kałucki

Wysłany: 2014-04-08, 21:15   

Marketów spożywczych w Piekarach Śl jest masa więc dla wielu powinno być wszystko jedno co akurat będzie w tym Marcredo Center. Cieszy mnie że nie będzie kolejnego RTV Euro AGD.
Nie spodziewałem się Avansa bo tyle lat był na pasażu (wcześniej) w Championie (teraz w Carrefour) i mnie osobiście niezbyt ciekawił ten sklep. Z tego typu marketów do wolałbym Saturna.

MephiR 

Wysłany: 2014-04-09, 09:40   

Na Saturna chyba jest tam za mało miejsca.

Swoją drogą, w zeszłym roku czytałem, że połączono Avans z Media Expert i wszystkie sklepy miały zostać przerobione na ME. Dziwne, że teraz otwierają nowy sklep Avansu.

Igor Kałucki 
Igor_Kałucki

Wysłany: 2014-04-09, 15:26   

Dlaczego za małe na Saturna? Avans jako jeden z głównych najemców raczej jakieś klitki nie zrobi. Spodziewam się punktu "Mega Avans" a to tak bardzo od Saturna nie odbiega.
Do Saturna jest po prostu najdalej bo Avans jest nie daleko w Radzionkowie a do Saturna to trzeba do Katowic.

Kamil 

Wysłany: 2014-04-09, 17:15   

@MephiR, odwrotnie. Ale tylko część sklepów (ilość - 80) Media Expert miało się zmienić w Avans. Reszta ME zostaje. Zresztą proszę tu poczytaj: http://pieniadze.gazeta.p...e_na_Avans.html

Swoją drogą wie ktoś ile może tam być jeszcze najemców? Segmentów w tym Marcredo nie ma zbyt dużo, a niektóre mogą być połączone z sobą...

I ciekawe co z tym Mc Donaldem czy będzie hehe :P

ADALBERTUS 

Wysłany: 2014-04-09, 19:13   

Igor Kałucki napisał/a:
Dlaczego za małe na Saturna? Avans jako jeden z głównych najemców raczej jakieś klitki nie zrobi. Spodziewam się punktu "Mega Avans" a to tak bardzo od Saturna nie odbiega.
Do Saturna jest po prostu najdalej bo Avans jest nie daleko w Radzionkowie a do Saturna to trzeba do Katowic.

W Radzionkowie nie ma już sklepu Avans, kilka miesięcy temu nazwa została zmieniona na Media Play, powiem szczerze, że nie wiem co to za sieć, logo podobne do Media Ekspert, ale chyba to nie to samo.

Igor Kałucki 
Igor_Kałucki

Wysłany: 2014-04-09, 20:35   

Poszperałem trochę w necie i chyba wszystko staje się bardziej jasne. Domniemam że najemcą lokalu w Marcredo Center jest Avans Sp. z o.o. (do końca 2013 spółka nosiła nazwę Open Media Sp. z o.o.) a to nie oznacza że będzie sklep Avans. Może to być równie dobrze Media Expert chociaż z racji że w Piekarach Śl. już jest ten sklep może spółka utworzy jakiś inny twór.

ADALBERTUS napisał/a:
W Radzionkowie nie ma już sklepu Avans, kilka miesięcy temu nazwa została zmieniona na Media Play, powiem szczerze, że nie wiem co to za sieć, logo podobne do Media Ekspert, ale chyba to nie to samo.
Dawno nie byłem na Knosały więc nie wiedziałem. Długo już ten Media Play istnieje?

Odpowiedz do tematu