Poprzedni temat «» Następny temat
Markety w Piekarach
Autor Wiadomość
obserwator23 
Jerzy Kozera

Wysłany: 2014-04-11, 20:01   

Dzięki Kamil za zaangażowanie :yes:
Jak pisałem wyżej chodzi mi o wniosek MPWiK z 18.02.2013, w którym proponuje się pozostawienie taryfy za wodę na dotychczasowym poziomie. Dopiero na podstawie tego wniosku prezydent zaproponował uchwałę nr XXVI/382/13.
Pozdrawiam

olowpb 

Wysłany: 2014-04-12, 21:19   

P Śl napisał/a:
To wesoło by było, szczególnie z wjazdem do tego.

Wjazd będzie przy wschodniej granicy. Przy budynku mieszkalnym.

Kamil napisał/a:
Wygląda na to, że właśnie tutaj. I ciekawe jaki to może być. Czerwona Torebka czy Ledi bo takich jeszcze nie mamy u nas.

Raczej żadne z tych. To, że pisze "pawilon handlowo-usługowy" nie znaczy, że zaraz jakiś market czy coś.
Poza tym sam fakt uzyskania pozwolenia na budowę nie oznacza, że zaraz ta budowa powstanie. Patrząc na to kim jest inwestor i co zrobił do tej nie widzę tego tak różowo.

ps. inwestor jeździ h3 :D

P Śl 

Wysłany: 2014-05-15, 09:35   

No to mamy następne informacje o Marcredo. Według firmy Elbfonds najwyraźniej wiosna zaczyna się... we wrześniu :D .

olowpb 

Wysłany: 2014-05-26, 11:37   

Urząd swego czasu wystawiał do sprzedaży teren w Kozłowej Górze przy budynku Społem.
Wygląda na to, że w końcu go sprzedali bo jakiś czas temu na tablicy ogłoszeń UM była informacja że kupiła go firma Centrum Wynajmu Nieruchomości z Krotoszyna.
Po sprawdzeniu w necie wychodzi, że jest ona powiązana z Dino Marketem więc niewykluczone, że tam powstanie taki obiekt.

P Śl 

Wysłany: 2014-10-13, 08:35   

Zapowiada się, że niewypał Marcredo ruszy pod koniec listopada.

georg111 

Wysłany: 2014-10-13, 09:30   

Najwyższy czas bo okres świąteczny to istne żniwa.

Czyli z dyzych sklepów będzie Intermarche i Bricomarche.

slask 
dobre, bo slaskie

Wysłany: 2014-10-29, 15:32   

Spoko, bo magazynów na Śląsku mamy pod dostatkiem. Potem będzie jak w Czeladzi. Wielkie centrum handlowe, magazyny i nic więcej. Cóż, przynajmniej robota będzie, ale co z tego?

georg111 

Wysłany: 2014-10-29, 20:27   

slask napisał/a:
Spoko, bo magazynów na Śląsku mamy pod dostatkiem. Potem będzie jak w Czeladzi. Wielkie centrum handlowe, magazyny i nic więcej. Cóż, przynajmniej robota będzie, ale co z tego?

Możesz rozwinąć swoja myśl,bo nie bardzo rozumiem o co ci chodzi?

slask 
dobre, bo slaskie

Wysłany: 2014-10-30, 12:05   

georg111 napisał/a:
slask napisał/a:

Możesz rozwinąć swoja myśl,bo nie bardzo rozumiem o co ci chodzi?

O to, że jak się nie uda z tym sklepem u nas, to jeszcze jest mnóstwo miejsc innych do zagospodarowania.

georg111 

Wysłany: 2014-10-30, 17:15   

Co maja inne miejsca z tym sklepem? Poza tym w sklepie ostro półki ustawiaja więc chyba jednak przed świętami ruszą.

slask 
dobre, bo slaskie

Wysłany: 2014-11-03, 11:57   

O to, że gdyby się nie udało, to mamy inne miejsca. Zresztą nieważne. Też widziałem, że stawiają półki. Może praca będzie dla bezrobotnych w Piekarach.

Melisa 

Wysłany: 2015-08-24, 14:17   

A gdzie warto jest rozejrzeć się za meblami?
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

trusia 

Wysłany: 2015-08-24, 15:03   

Czy możesz ewentualnie wybrać się samochodem do miasta obok? Bardzo duzy salon Black Red White jest obecnie w Chorzowie i tam na pewno będziesz miała większy wybór. Tutaj masz adres wraz z mapką jak się tam dostać: http://www.brw.com.pl/sie...horzow,527.html . Znajduje się tam na ulicy Drogowej tuż obok Castoramy. W sklepie pracuja fajni panowie, na pewno powinni zaproponować Ci dodatkowe zniżki. Ja na przykład kupiłam meble z ekspozycji w cenie o wiele tańszej niż w katalogu. Nie były zniszczone,nie miały żadnych wad a różnica w cenie znaczna.

georg111 

Wysłany: 2015-08-24, 20:33   

Spam
Gdzie ten moderator?

P Śl 

Wysłany: 2015-08-25, 16:24   

Stała śpiewka Melisa-Trusia, jeden troll.

Odpowiedz do tematu