Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie okna wybrać
Autor Wiadomość
x_n 

Wysłany: 2015-11-10, 11:05   Jakie okna wybrać

Stoję przed dylematem jakie okna wybrać do nowego domu. Ponieważ w internecie jest bardzo dużo opinii i generalnie informacja, żeby zgłaszać się bezpośrednio do autoryzowanych sprzedawców, chciałbym Was zapytać (osoby doświadczone, albo już wybudowane) jakie okna wybrać, a dokładnie z jakiego materiału i jakieś wskazówki odnośnie producentów.

Będę potrzebował zgodnie ze wstępnym planem 18 okien różnych rozmiarów. Dom dwukontygnacyjny będzie budowany systemem gospodarczym. Szukam okien, które wytrzymają kilkadziesiąt lat bo dom będzie w zamierzeniu wielopokoleniowy.

Jakie okna spełnią takie wymagania ? Czy tradycyjne pcv, czy może jednak drewniane ? Czy są jakieś firmy, które możecie szczerze polecić (ankieta), ewentualnie bezpośrednie namiary na dobrych sprzedawców lub montażystów w okolicy Warszawy. Czego unikać i na co zwracać uwagę podczas wyboru i montażu okien. Wszelkie wskazówki mile widziane.

jacek29 

Wysłany: 2015-11-10, 13:11   

My zdecydowaliśmy się na okna w technologii pvc . Głównym czynnikiem była tutaj cena. Wymienialiśmy okna w dość dużym domu tak wiec drewniane okna byłyby bardzo droge. Nie wiem czy moglibyśmy sobie na takie pozwolić.

Wybraliśmy ten model Ekoplastu: http://www.ekoplast-krako...prestige-thermo - są to okna w zabudowie wielokomorowej.Jestem zadowolony bo mieszkanie jest ciepłe oraz okna nie przepuszczają praktycznie zimna. Cena w stosunku do jakości bardzo wysoka.

georg111 

Wysłany: 2015-11-12, 23:14   

Spam

lumpka77 

Wysłany: 2016-03-29, 09:08   

Zdecydowanie okna PVC. Nie wiem jak w Piekarach, ale w Częstochowie na Mirowskiej jest salon okien Budvar i mają tam naprawdę duży wybór. W internecie okna budvar centrum cieszą się dobrą opinią więc myślę, że warto zajrzeć.

georg111 

Wysłany: 2016-03-29, 09:54   

lumpka77 napisał/a:
Zdecydowanie okna PVC. Nie wiem jak w Piekarach, ale w Częstochowie na Mirowskiej jest salon okien Budvar i mają tam naprawdę duży wybór. W internecie okna budvar centrum cieszą się dobrą opinią więc myślę, że warto zajrzeć.

To ty mieszkasz w Piekarach czy Częstochowie ?
Salon Budvara był w Bytomiu ale czy jest jeszcze to nie wiem.Co do samych okien Budvara to mam je zainstalowane ale czy są dobre czy złe ? Okna jak okna,otwierają się i zamykają.

Goorotreik 

Wysłany: 2016-10-24, 12:25   

Ja jak zmienia?em okna, to mia?em dwie g?ówne wytyczne. Pierwszy to wspó?czynniki ciep?a, poniewa? zale?a?o mi na tym, ?eby okna zapewnia?y go jak najwi?cej - warto o tym poczyta?. Nie potrzebowa?em dobrej przepuszczalno?ci, poniewa? mam wentylacj? mechaniczn?. Drugie kryterium to cena. Wiele firm oferuje ró?ne rabaty. Cz?sto z tego korzystam - na oknach da?o mi to ok. 2 tys z? oszcz?dno?ci. Dodatkowo ciekawostka, na któr? trafi?em przy remoncie - zainteresowanym polecam stron? https://oszczedzaj.kruk.eu/?utm_source=forum&utm_medium=post&utm_campaign=rabaty, gdzie mo?na si? zapisa?, ?eby na maila dostawa? powiadomienia o rabatach. Moim zdaniem to super sprawa – obecnie daj? w?a?nie zni?k? -10% do e-marketu budowlanego ;)

Odpowiedz do tematu