Poprzedni temat «» Następny temat
Meble do kuchni na wymiar.Jaka cena
Autor Wiadomość
Melisa 

Wysłany: 2015-10-23, 11:29   Meble do kuchni na wymiar.Jaka cena

Witajcie Obecnie remontuje mieszkanie i jestem na etapie projektowa?ia kuchni, postanowili?my zakupi? meble na wymiar robione przez stolarza. pan zrobi? nam projekt oraz wycen?, No i wlasnie tu moje pytanie... Ile mniej wiecej kosztuje PORZ?DNA kuchnia na wymiar? Poniewa? wycena nieco zwali?a nas z nóg, wysz?o 17 tys z?otych za same meble bez sprz?tów. Nasza kuchnia jest du?a, d?uga na oko?o 5 m i na ca?ej tej d?ugo?ci beda meble zako?cz? sie na drugiej ?cianie ( beda to meble w liter? U) wiec mimo wszystko sporo tych mebli bedzie. Zdecydowali?my sie na lakierowane fronty a nie laminowane - laminowane by?y by o 20% ta?sze. Szuflady z jakim? lepszym systemem domykania, wysuwane z blatu gniazdka.. Nie wiem juz czy decydowa? sie czy szuka? innego stolarza?

Powiedzcie prosz?, moze kto? z Was zna sie konkretnie i moze udzieli? rady
B?d?cie szaleni, ale zachowujcie si? jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie si? to robi?, nie zwracaj?c na siebie uwagi. A teraz skupcie si? na tej ró?y i pozwólcie, by objawi?o si? wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jeste?, a nie to, co z ciebie uczyniono.

jacek29 

Wysłany: 2015-10-23, 15:54   

Powiem Ci,ze porz?dna kuchnia na wymiar w?a?nie tyle kosztuje. Jak widzisz nie jest to taki ma?y koszt ale z drugiej strony mebli takich nie kupuje sie na rok czy dwa ale na d?uzej tak wiec jestem zdania,?e warto jest zainwestowa? w co? porz?dnego. Je?li szukasz takich eleganckich form to przed ostateczn? decyzj? polecam przejrze? sobie katalog firm Rust:
http://rust.pl/katalog/ - na stronie mo?esz sobie zobaczyc jakie maj? kolekcje. Zamawiali?my tam jaki? czas temu kuchni? . Meble s? bardzo dobrze wykonane oraz z najlepszch materialów ale cena te? nie by?a niska.

qwerek 

Wysłany: 2016-03-07, 23:17   

fajne meble do kuchni kupisz w firmie meblestefanski.pl

georg111 

Wysłany: 2016-03-08, 10:18   

Spam

Fionnka009 

Wysłany: 2017-09-12, 18:26   

A ja mysle ze bez problemu mozna cos dobrac w roznych sklepach internetowych. jezeli chodzi o meble jak i o agd do biura czy tez domu. Ja bez problemu wyposazylam sie w mnostwo sprzetow ze sklepem http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-agd/do-domu na pewno tez dacie rade :)

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu