Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje nowych działów na forum
Autor Wiadomość
Henryk 
kooperatysta

Wysłany: 2011-01-31, 23:04   Propozycje nowych działów na forum

Proponowałbym utworzenie działu "Przedstaw się", gdzie każdy nowy użytkownik tego forum mógłby napisać kilka zdań na swój temat. Tego typu dział jest już standardem na wielu forach internetowych.
Ponadto proponowałbym utworzenie działu "Hobby i zainteresowania", poniekąd każdy z nas ma jakiegoś swojego przysłowiowego konika.

georg11 

Wysłany: 2011-02-01, 18:47   

Prosze tu jesr temat powitalny

Henryk 
kooperatysta

Wysłany: 2011-02-01, 20:43   

Wpisałem się, i dziękuję za podpowiedź. :)

petekMHN 

Wysłany: 2011-09-14, 12:37   

Witam, wedlug mnie brakuje dzialu... wynajem mieszkania badz mieszkania do wynajecia jak kto woli.... pozdrawiam

kamilw 

Wysłany: 2011-09-14, 14:42   

Czyli Nieruchomości w Piekarach? Wiele się nie dzieje w tej kwestii ;>

admin 
Administrator

Wysłany: 2011-09-14, 19:02   

W tej chwili raczej nie ma zapotrzebowania na dział nieruchomości. Gdyby był, to zapewne pojawiałoby się jakieś posty z ofertami najmu/sprzedaży w dziale ogólnym. Póki co jest ich niewiele. Ale nie wykluczam, że kiedyś taki dział utworzymy :yes:

admin 
Administrator

Wysłany: 2011-09-28, 22:19   

Dziś zrobiłem mały porządek na forum. Ponieważ ostatnio na forum jest zamieszczane dużo różnych ogłoszeń, założyłem dla nich osobny dział, żeby nie przeszkadzały w innych kategoriach. Temat "Giełda" i "Praca" zostały przyklejone, dzięki czemu zawsze będzie można je znaleźć na samym szczycie listy tematów. Wszelkie posty, które będą kwalifikowały się do tych tematów, a nie zostaną w nich zamieszczone, będą do nich przenoszone.

Pojawił się też dział "Sport". Zachęcam do zakładania nowych wątków :) .

Hanek 

Wysłany: 2012-02-17, 12:28   

Szanowny Panie Admin,

Poproszę o założenie "działu" - Przegląd prasy lokalnej
Uzasadnienie - w Piekarach wychodzą trzy tytuły prasowe (w każdym razie do grudnia wychodziły - istnieje realna obawa, że miesięcznik Krzycha poległ). Myślę, że forum stanowi dobre miejsce do polemiki, a może słów poparcia dla treści w prasie zawartych.

Ponadto, wydaje mi się, że poza działem "Piekary w internecie", sensowne byłoby dodanie "działu" - "Piekary w prasie, radiu i telewizji"

Pozdrowienia,
Hanek spod Kopca

Hanek 

Wysłany: 2012-02-20, 09:31   

Panie Admin,

Wszystko wskazuje na to, że masz Pan to swoje forum głęboko w d....

Hanek spod Kopca

kamilw 

Wysłany: 2012-02-21, 15:56   

Nie tylko admin chyba, bo użytkownicy także odnotowują słabą frekwencję... gdzie aktywizacja, gdzie reklama, gdzie pozyskiwanie użytkowników i gdzie utrzymywanie aktywności już obecnych? ;)

admin 
Administrator

Wysłany: 2012-02-21, 16:55   

Zima i Admin zamarzł :P

A tak na serio - udało nam się wypozycjonować forum pod hasłem "Piekary Śląskie". SPIekar.pl jest obecnie na drugim miejscu, zaraz za stroną Urzędu Miejskiego. Niedawno zakończyliśmy także kampanię w sieci reklamowej AdTaily, w ramach której reklama forum wyświetlała się na kilku serwisach regionalnych i forach internetowych. Planowane są kolejne działania promocyjne, także w "świecie rzeczywistym", ale czekamy z tym na bardziej sprzyjającą aurę. Szykowane są też zmiany natury technicznej, które uczynią SPIekar.pl bardziej wszechstronnym, lecz dokładniej opowiem o tym nieco później.

Jak więc widzicie, Admin wcale nie ma tego swojego forum głęboko w d... :P

Co do nowego działu - taka tematyka mnie nie przekonuje. Treść artykułów prasowych można zamieszczać w wątkach, których dotyczą. Np. newsy kryminalne w "Wydarzenia kryminalne, wypadki, katastrofy". W ten sposób łatwiej odszukać to, co każdego z nas interesuje najbardziej. Wrzucanie wszystkiego do jednego wora spowodowałoby chaos.

Dział "Piekary w internecie" ma prezentować ciekawe witryny związane z miastem, których prawdopodobnie jest dużo więcej, niż piekarskich gazet. Jeśli ktoś chce podyskutować o specyfice lokalnych wydawnictw, najlepszym rozwiązaniem będzie założenie stosownego wątku w dziale "Ogólnie o Piekarach".

Hanek 

Wysłany: 2012-02-21, 21:51   

(...) Żegnam.
Hanek spod Kopca
Ostatnio zmieniony przez Hanek 2012-02-23, 09:42, w całości zmieniany 1 raz  

admin 
Administrator

Wysłany: 2012-02-21, 23:34   

No cóż. W takim razie żegnam. Mam nadzieję, że Pan, Panie Hanek, znajdzie forum godne takiego poważnego człowieka. Albo założy swoje. My tymczasem będziemy się dalej bawić :hura:

kamilw 

Wysłany: 2012-02-22, 22:12   

Zamiast się złościć powiedzmy wspólnie trzy razy ... "sensejszon"... ;)

czekamy w takim razie na zapowiadane zmiany, osobiście cieszyłbym się, gdyby jednak więcej osób brało aktywny udział w życiu forum... nie ważne czy będzie 100 czy 1000 zarejestrowanych, ważne aby większość dawała o sobie znać.

Zawe 

Wysłany: 2012-02-23, 12:38   

Rzeczywiście przydałoby się więcej aktywnych użytkowników, ale chyba tacy są mieszkańcy Piekar. Jakby się rozejrzeć po mediach społecznościowych, to można zauważyć, że np. na takim Facebooku jest bardzo mało piekarzan. Przykładem jest oficjalny fanpage miasta. Inne mają po kilka tysięcy fanów, a piekarski ma niewiele ponad 500, chociaż jest bardzo dobrze prowadzony.

Odpowiedz do tematu