Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka lampa do jadalni?
Autor Wiadomość
Melisa 

Wysłany: 2014-10-30, 08:48   Jaka lampa do jadalni?

Cze??. W najbli?szym czasie chcia?abym zakupi? now? lamp? do jadalni. Nisko wisz?c? nad sto?em.
Jakie? propozycje?
Ostatnio zmieniony przez Melisa 2015-02-02, 07:55, w całości zmieniany 1 raz  

georg111 

Wysłany: 2014-10-30, 09:32   

Co maj? lampy do tematu o Piekarach?

A poza tym nie wiem czy to jest nieudolny spam czy mo?e jeste? emocjonalnie niedorozwini?ta,ze ka?esz nam wybiera? lamp? dla ciebie.

dalia 

Wysłany: 2016-04-03, 11:36   

Pozwol? sobie dopyta? w temacie.... Równie? szukam dla siebie eleganckiego o?wietlenia do jadalni. W Piekarach niczego sensownego nie znalaz?am.

Czy znacie mo?e jakies dobre sklepy internetowe?
W gorzkim pocie naszych lic pijmy lepiej wino!"
|FN

trusia 

Wysłany: 2016-04-04, 12:11   

dalia napisał/a:
Pozwol? sobie dopyta? w temacie.... Równie? szukam dla siebie eleganckiego o?wietlenia do jadalni. W Piekarach niczego sensownego nie znalaz?am.

Czy znacie mo?e jakies dobre sklepy internetowe?

A szukasz czego? nowoczesnego czy tradycyjnego ? Sama jestem w trakcie remontu i doradzi?abym Ci co nie co ale musia?aby? tutaj umie?ci? zdj?cie jadalni. Nie wiedz?c jak wygl?da jadalnia ci??ko jest co? zaproponowac. Zerknij sobie za to tutaj:
http://www.lampa-lampy.pl/

W sklepie kupowa?am dla siebie lampy. Moze nie maj? tam takich niskich cen ale jest tam wyposazenie z górnej pólki.

huri_khan 

Wysłany: 2016-04-06, 13:46   

dalia i trusia mo?ecie pisa? sobie pytania i odpowiedzi na PW ?

Z drugiej strony ja zdiagnozowa?em zaburzenie pod nazw? "Osobowo?? wieloraka" :)

zett1 

Wysłany: 2016-04-16, 19:50   

georg i hurikham= jeste?cie moderatorami? Cenzorami? Policjantami a mo?e ksi?dzami? Bo sk?d i po co ta "mania pouczania"innych pisz?cych tutaj.... po to jest forum, ?eby sobie podyskutowa? i wszyscy widzieli t? dyskusj?, czyli wymian? zda?. A temat o lampach podobnie jak mój o wyk?adzinie pasuje do "ogólnie o Piekarach"- bowiem nie pasuje tematyk? do innych dzia?ów. A takie jest przeznaczenie tego dzia?u- tematy "niepasuj?ce". :luzak2:

georg111 

Wysłany: 2016-04-17, 01:09   

Widocznie nie potrafisz odró?ni? rozmowy od spamowania skoro zadajesz takie pytania.

zett1 

Wysłany: 2016-04-18, 20:51   

Definicja: Istot? spamu jest rozsy?anie du?ej ilo?ci informacji o jednakowej tre?ci do nieznanych sobie osób.
No i te trzy warunki, aby co? by?o spamem: 1)Tre?? wiadomo?ci jest niezale?na od to?samo?ci odbiorcy. 2)Odbiorca nie wyrazi? uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomo?ci.
3) Tre?? wiadomo?ci daje podstaw? do przypuszcze?, i? nadawca wskutek jej wys?ania mo?e odnie?? zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzy?ci odbiorcy.
Jakie korzy?ci kto? tu uzyskuje? Trusia jest w?a?cicielem sklepu lampa-lampy? To raczej odbiorcy, czyli Melisa i dalia mog? uzyska? korzy??- adres dobrego sklepu. Podobnie ja ja prosz? o adres jakiegokolwiek dzia?aj?cego sklepu z wyk?adzinami w Piekarach, jak na razie bez rezultatu. :( A mo?e dostajesz stert? niechcianych maili od Melisy, dali i trusi z...z reklamami lamp?? Odró?nij forum z rozmaitymi pytaniami i problemami ludzi szukaj?cych pomocy od od spamu. To zupe?nie inna para kaloszy.

zett1 

Wysłany: 2016-04-18, 20:58   

A ?e takie podawanie i wymiana informacji dzieje si? publicznie, jest widoczne i pozostaje na lata- to super. Wyszukiwarka za rok czy dwa szybko komu? odnajdzie ten w?tek i rozwi?zanie w nim zapisane, bez czekania na czyja? odpowied? na zadane pytanie. Dziesi?tki razy by?o tak, ?e szukam odpowiedzi na jakis problem, znajduj? identyczne pytanie na jakim? forum sprzed 3 lat i pod spodem kto? pisze autorowi: odpowiedzia?em wyczerpuj?co ... na priv. :( :( O Zgrozo!! I teraz co :glupek:

huri_khan 

Wysłany: 2016-04-25, 21:26   

zett1 nie wiem jak d?ugo jeste? na tym forum ale dalia i trusia to s? tacy u?ytkownicy, którzy zak?adaj? temat tylko po to ?eby odpowiedzie? na niego postem zawieraj?cym reklam?.

"Jakie korzy?ci kto? tu uzyskuje? Trusia jest w?a?cicielem sklepu lampa-lampy? "

Je?eli w?a?ciciel sklepu z lampami p?aci Tobie za ilo?? wej?? na jego stron? to zyskujesz korzy?? czy nie ?

lilieleonora 

Wysłany: 2017-05-05, 16:55   

Wg. Taka która pasuje nad sto?em. Swego czasu podoba?y mi si? lampy ratanowe ISWAR z Ikea.

lilieleonora 

Wysłany: 2017-05-05, 16:56   

Wg. Taka która pasuje nad sto?em. Swego czasu podoba?y mi si? lampy ratanowe ISWAR z Ikea.

bokser999 

Wysłany: 2017-05-23, 21:50   

Co si? zmieni?o? Tak w ogóle to ile kosztowa?y te lampy?

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu