Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupić sportowe buty
Autor Wiadomość
dalia 

Wysłany: 2016-04-04, 07:41   Gdzie kupić sportowe buty

Chodzi mi tutaj głownie o trampki. Ggdzie w okolicy mają je w dobrej cenie?
W gorzkim pocie naszych lic pijmy lepiej wino!"
|FN

Sekator 

Wysłany: 2016-04-04, 11:33   

Co prawda ja wszystko kupuję w internecie, ale buty to lepiej przymierzyć. Mnie się zdarzyło odsyłać buty, bo nie były za wygodne, ale tak to jestem za zakupami w sieci. Ostatnio wypatrzyłem fajny sklep internetowy Allbag, z eko torbami i najczęściej tam zamawiam i torby prezentowe, i papierowe do firmy i nawet torby bawełniane, bo cena mi bardzo odpowiada.

trusia 

Wysłany: 2016-04-04, 11:52   

Najwiekszy wybór będziesz miała w sklepach internetowych. Na przykład w Brandsplanet
http://www.brandsplanet.pl/100-sportowe

Kupowałam tam sobie ostatnio trampki na wiosnę. Miałam kilka par butów marki DC i dobrze się nosza, nie do porównania z tymi tanich marek. Są wygodne i spokojnie mozna w nich pochodzić kilka sezonów.
Mam takie:

georg111 

Wysłany: 2016-04-04, 18:40   

Na trusie zawsze można liczyć. :lol2:

gorol 

Wysłany: 2016-04-11, 08:57   

ja jak coś kupię to nie lecę od razu z tym na forum. Jak czegoś potrzebuję, to korzystam z dr www.google.pl Jak robiłem remont też znalazłem wszystko w sieci i nikogo nie pytałem o zdanie. Czy to halogeny, czy modne tapety, szukałem, aż znalazłem link i nikogo o zdanie nie pytałem, bo tyle, ile forumowiczów to tyle odpowiedzi... różnych

georg111 

Wysłany: 2016-04-11, 15:00   

To jest nic.Na innym forum gość się pyta jak dojechać w pewne miejsce,na którym przystanku wysiąść i jak dojść.Dzisiaj w dobie netu gdzie za parę minut masz całą drogę jak na widelcu a street view dokładnie dzisiaj ci wszystko pokaże.

Piekar 

Wysłany: 2016-04-11, 16:24   

ja kupuję czesto w galeriach handlowych.

antek 

Wysłany: 2016-11-03, 11:09   

w galriach najlepuiej

Romueninka 

Wysłany: 2016-11-09, 14:48   

No najlepiej w galeriach a jak nie ma mo?liwo?ci to lepiej przez neta sobie po prostu zamówi? :)

Romueninka 

Wysłany: 2016-12-02, 14:34   

Ja kupuje buty przez internet a jak si? nie trafi rozmiar to po prostu odsy?am i dostaje kase z powrotem. Moje obecne Nike Janoski mam w?a?nie ze sklepu online, z tej strony http://www.ceneo.pl/oferty/nike-stefan-janoski . Sa wygodne, dobrze si? w nich chodzi, a w zwyk?ym sklepie bym tak tanio nie kupi?a, wiec warto sie nad sklepami internetowymi zastanowic

Palka 

Wysłany: 2016-12-28, 12:40   

W outlecie albo w sklepie internetowym :yes:

nieszke 

Wysłany: 2017-02-20, 19:13   

Patrzy?a? na hurtownia z butami Sosimply ? Teraz maj? w ofercie pe?no trampek i wszelkiego rodzaju sportowego obuwia na wiosn? i lato . W galeriach nie polecam kupowa?, ja mia?am stamt?d 3 pary i ka?da z nich wytrzyma?a maksymalnie 2 miesi?ce (podeszwa od spodu p?ka?a)

nieszke 

Wysłany: 2017-03-26, 12:39   

Dobre trampki zamówisz online. Ja zamówi?am na https://www.czasnabuty.pl...amskie-112.html . Zdecydowanie najwi?kszy mieli tam wybór w dobrych cenach. Nic na mie?cie nie znalaz?am odpowiedniego. Zakupy online s? zdecydowanie lepsz? i wygodniejsz? form?.

Palapita 

Wysłany: 2017-04-10, 16:23   

Ja bym chcia?a list? takich sklepów, które oferuj? przesy?ki DHL. Kiedy? wybra?am inn? firm? kuriersk? i na paczk? czeka?am 2 tygodnie, a mia?a by? na drugi dzie?. Wi?c ju? innym nie ufam, sorry.

Piekar 

Wysłany: 2017-06-15, 10:17   

No ja ostatnie kupi?em w CCC

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu