Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupi? sportowe buty
Autor Wiadomość
dalia 

Wysłany: 2016-04-04, 08:41   Gdzie kupi? sportowe buty

Chodzi mi tutaj g?ownie o trampki. Ggdzie w okolicy maj? je w dobrej cenie?
W gorzkim pocie naszych lic pijmy lepiej wino!"
|FN

Sekator 

Wysłany: 2016-04-04, 12:33   

Co prawda ja wszystko kupuj? w internecie, ale buty to lepiej przymierzy?. Mnie si? zdarzy?o odsy?a? buty, bo nie by?y za wygodne, ale tak to jestem za zakupami w sieci. Ostatnio wypatrzy?em fajny sklep internetowy Allbag, z eko torbami i najcz??ciej tam zamawiam i torby prezentowe, i papierowe do firmy i nawet torby bawe?niane, bo cena mi bardzo odpowiada.

trusia 

Wysłany: 2016-04-04, 12:52   

Najwiekszy wybór b?dziesz mia?a w sklepach internetowych. Na przyk?ad w Brandsplanet
http://www.brandsplanet.pl/100-sportowe

Kupowa?am tam sobie ostatnio trampki na wiosn?. Mia?am kilka par butów marki DC i dobrze si? nosza, nie do porównania z tymi tanich marek. S? wygodne i spokojnie mozna w nich pochodzi? kilka sezonów.
Mam takie:

georg111 

Wysłany: 2016-04-04, 19:40   

Na trusie zawsze mo?na liczy?. :lol2:

gorol 

Wysłany: 2016-04-11, 09:57   

ja jak co? kupi? to nie lec? od razu z tym na forum. Jak czego? potrzebuj?, to korzystam z dr www.google.pl Jak robi?em remont te? znalaz?em wszystko w sieci i nikogo nie pyta?em o zdanie. Czy to halogeny, czy modne tapety, szuka?em, a? znalaz?em link i nikogo o zdanie nie pyta?em, bo tyle, ile forumowiczów to tyle odpowiedzi... ró?nych

georg111 

Wysłany: 2016-04-11, 16:00   

To jest nic.Na innym forum go?? si? pyta jak dojecha? w pewne miejsce,na którym przystanku wysi??? i jak doj??.Dzisiaj w dobie netu gdzie za par? minut masz ca?? drog? jak na widelcu a street view dok?adnie dzisiaj ci wszystko poka?e.

Piekar 

Wysłany: 2016-04-11, 17:24   

ja kupuj? czesto w galeriach handlowych.

antek 

Wysłany: 2016-11-03, 11:09   

w galriach najlepuiej

Romueninka 

Wysłany: 2016-11-09, 14:48   

No najlepiej w galeriach a jak nie ma mo?liwo?ci to lepiej przez neta sobie po prostu zamówi? :)

Romueninka 

Wysłany: 2016-12-02, 14:34   

Ja kupuje buty przez internet a jak si? nie trafi rozmiar to po prostu odsy?am i dostaje kase z powrotem. Moje obecne Nike Janoski mam w?a?nie ze sklepu online, z tej strony http://www.ceneo.pl/oferty/nike-stefan-janoski . Sa wygodne, dobrze si? w nich chodzi, a w zwyk?ym sklepie bym tak tanio nie kupi?a, wiec warto sie nad sklepami internetowymi zastanowic

Palka 

Wysłany: 2016-12-28, 12:40   

W outlecie albo w sklepie internetowym :yes:

nieszke 

Wysłany: 2017-02-20, 19:13   

Patrzy?a? na hurtownia z butami Sosimply ? Teraz maj? w ofercie pe?no trampek i wszelkiego rodzaju sportowego obuwia na wiosn? i lato . W galeriach nie polecam kupowa?, ja mia?am stamt?d 3 pary i ka?da z nich wytrzyma?a maksymalnie 2 miesi?ce (podeszwa od spodu p?ka?a)

nieszke 

Wysłany: 2017-03-26, 13:39   

Dobre trampki zamówisz online. Ja zamówi?am na https://www.czasnabuty.pl...amskie-112.html . Zdecydowanie najwi?kszy mieli tam wybór w dobrych cenach. Nic na mie?cie nie znalaz?am odpowiedniego. Zakupy online s? zdecydowanie lepsz? i wygodniejsz? form?.

Palapita 

Wysłany: 2017-04-10, 17:23   

Ja bym chcia?a list? takich sklepów, które oferuj? przesy?ki DHL. Kiedy? wybra?am inn? firm? kuriersk? i na paczk? czeka?am 2 tygodnie, a mia?a by? na drugi dzie?. Wi?c ju? innym nie ufam, sorry.

Piekar 

Wysłany: 2017-06-15, 11:17   

No ja ostatnie kupi?em w CCC

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu