Poprzedni temat «» Następny temat
Kredyt gotówkowy. Jaki bank?
Autor Wiadomość
Melisa 

Wysłany: 2014-10-13, 08:50   Kredyt gotówkowy. Jaki bank?

Czy kto? z Was ostatnio bra? mo?e kredyt gotówkowy? Je?li tak to w jakim banku?
Niestety ale obecnie musz? sk?d? wzi?? pewne pieni?dze poniewa? m?? mia? wypadek i potrzebna jest mu rehabilitacja. Oszcz?dno?ci niestety nie mamy.

jacek29 

Wysłany: 2014-10-14, 09:04   

Na pewno warto by?oby pogada? sobie z doradc? - w tym przypadku nie zatrudnionym przez bank ale niezale?nym.
Sama równie? zrób sobie pewne porównanie bo jednak dobrze by? w temacie .W sieci s? ró?ne porównania. Na przyk?ad tutaj znajdziesz jedno:
http://www.comperia.pl/ra...otowkowych.html
Popatrz sobie na to jak? banki oferuj? prowizj?, jakie oprocentowanie a tak?e jaki jest okres kredytowania.

asamer 

Wysłany: 2014-10-14, 16:42   

Z do?wiadczenia stwierdzam, ?e w Piekarach najtaniej i najszybciej jest w ING.

jacek29 

Wysłany: 2014-10-15, 08:02   

Kolega dobrze pisze . w ING maj? obecnie do?? korzystne zasady.
Sam bra?em kiedy? kredyt w PKO SA . Równie? oprocentowanie nie by?o wysokie. Zadowolony by?em równie? z obs?ugi.
Na pewno nie nabieraj si? na te przeró?ne podejrzane instytucje. Narobi?o si? ostatnio masakrycznie du?o lichwy...

Melisa 

Wysłany: 2014-10-16, 08:06   

No to w sumie dobrze jest wiedzie?. Bo szczerze zastanawia?am si? nad jak?? prywatn? po?yczk? - nie wymagaj? oni takiej zdolno?ci kredytowej i widzia?am,?e oferuj? pieni??ki od razu.
W sumie w skrzynce pocztowej l?duje tego obecnie ca?a masa.
Czyli jednak lepszy jest bank?
A mo?e kto? mia? do czynienia z takimi prywatnymi po?yczkami?

jacek29 

Wysłany: 2014-10-21, 08:38   

Melisa daj sobie spokój z prywatnymi po?yczkami. Mo?e nie wszyscy s? tacy ?li niemniej w tym przypadku trzeba by? bardzo uwa?nym. WIelu z nich kusi po?yczkami bez sprawdzania zdolno?ci kredytowej niemniej rrso ( czyli najwazniejszy czynnik, na który powinni?my zwraca? uwag?) wynosi od kiludziesi?ciu % do nawet kilkuset % w skali roku.
Tak wi?c wielu wpad?o przez to w spiral? d?ugów. I niestety s? to cz?sto ludzie w podbramkowej sytuacji, biedni.
Lepiej bra? w banku.

Melisa 

Wysłany: 2014-10-24, 07:52   

A co s?dzisz mo?e o skorzystaniu z doradcy kredytowego?
Gdzie w Piekarach mo?na znale?? najlepszego doradc??
Bo za bardzo do banku nie chc? i?? ( wiadomo,?e doradca taki b?dzie namawia? na kredyt w ich placówce...).

oleksy 

Wysłany: 2014-10-29, 14:20   

Skorzystaj z porównywarki kredytów na stronie www.kredytomania.eu - najtanszy kredyt. Niedawno j? znalaz?em i jak brakuje mi kasy to jest pierwsze miejsce do którego zagl?dam.

jacek29 

Wysłany: 2014-11-03, 09:25   

W mie?cie jest wprawdzie kilku doradców ale mo?na znale?? równie? doradc? bez wychodzenia z domu.
Je?li nie chcesz na to marnowa? czasu mo?esz zostawi? swój numer telefonu oraz mail na stronie jak? tutaj poda?em i powinien do Ciebie zadzwoni? kto? zorientowany w temacie .Oczywi??ie nie musisz bra? od razu tego co zaproponuje ale warto b?dzie chocia?by pogada?.

Melisa 

Wysłany: 2014-11-04, 08:53   

Dzi?ki. Na razie nie mam za bardo czasu na wybranie si? do doradcy poniewa? mam ci??ki okres w pracy. Zostawi?am dzisiaj numer telefonu i mail na stronie comperia .Zobaczymy co mi doradzi doradca ( pisa?o,?e dzisiaj powinien do mnie zadzwoni? i napisa?).

Kaxufih 

Wysłany: 2014-11-04, 13:41   

Gdyby jednak comperia nie da?a satysfakcjonuj?cej oferty odwied? tak?e http://www.polecanebanki.net. Mo?e oni zaoferuj? co? lepszego.

jacek29 

Wysłany: 2014-11-17, 09:50   

I jeste? ju? mo?e po rozmowie z doradc? ? Co Ci powiedzia??

trusia 

Wysłany: 2014-11-20, 06:42   

Chwilówkom i po?yczkom prywatnym sama mówi? zdecydowane nie. Nad kredytem warto jest si? zastanawia? poniewa? b?dziemy musieli go sp?aci?.
I najlepiej w banku. Sama kiedy? mia?am bardzo dobre do?wiadczenia z serwisem comperia tak wi?c jestem zdania,?e powinni dobrze doradzi?.

kobra 

Wysłany: 2015-02-21, 22:42   

trusia napisał/a:
Chwilówkom i po?yczkom prywatnym sama mówi? zdecydowane nie. Nad kredytem warto jest si? zastanawia? poniewa? b?dziemy musieli go sp?aci?.
I najlepiej w banku. Sama kiedy? mia?am bardzo dobre do?wiadczenia z serwisem comperia tak wi?c jestem zdania,?e powinni dobrze doradzi?.

Ja szukam dobrej oferty kredytu na mieszkanie. Tak szczerze to sama nie wiem gdzie obecnie podpisa? tak? umow?.. taki wybór teraz ?e zanim obskocz? ka?d? placówk? w mie?cie to miesi?ce min?.. Mo?e kto? z Was ostatnio mia? do czynienia z kredytami, albo zna kogo? kto mo?e mi pomóc?

jacek29 

Wysłany: 2015-02-23, 11:02   

Stary przemy?l sobie to dok?adnie, czy na 100% chcesz si? zad?u?a? na kolejnych 20 czy tam 30 lat.

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu