Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Klub Dwójka !?
Autor Wiadomość
petekMHN 

Wysłany: 2011-09-14, 20:13   

Czlowieku uparles sie tej szatni jak rzep psiego ogona.... szatnia jest..... i jest za 2zl. A kolega pala taka nienawiscia... bo ???
Chcial tu pracowac, i niestety nie dostal takiej mozliwosci :)
Jednak dobrze jest znac sie aby troche na ludzich....

Pozdrawiam

rudi 

Wysłany: 2011-09-14, 21:05   

Gizela napisał/a:
Jesteście zbyt skrajni w swoich opiniach. Aż dziwne, że pałacie taką nienawiścią do właściciela i jego klubu. Skąd się to w Was bierze? :co2:

Rudi, to że ty nie jesz żelków, nie znaczy, że inni też ich nie będą jeść. W Finlandii są np. słone czekolady. Ty byś ich nie zjadł

Jadam czekolady z chilli. Nie są obce mi inne smaki niż "czekolada czekoladowa". Ale jak długo żyję, nie widziałem w knajpie 1,5 metrowego standu z samymi żelkami.

Skąd się bierze ? Z tego, że własciciela musiałem pozwać do 2 sądów, aby odzyskać pieniądze za wykonaną pracę. Ale nie tylko z tego - jak widziałem to "od podszewki" to tylko to, co napisałem w poprzednim poscie.

Edit: uprzedzę Cię kolego z manhatanu - sam się zwolniłem - ale takiej reakcji jakiegokolwiek szefa jak długo żyję, nie widziałem.

Gizela 

Wysłany: 2011-09-14, 23:03   

rudi napisał/a:
Ale jak długo żyję, nie widziałem w knajpie 1,5 metrowego standu z samymi żelkami.

To że nigdy takiego nie widziałeś, nie znaczy, że nie są ustawiane w knajpach. Nikt nie jest wszechwiedzący, dlatego zakładam, że jeszcze wielu rzeczy nie widziałeś w swoim życiu.

rudi 

Wysłany: 2011-09-14, 23:35   

A to się Gizelo popisałas elokwencją - to że nie jadłas frytek z cukrem pudrem lub pizzy z kalafiorem i szpinakiem nie oznacza, że w jakims tam kraju się nimi nie zajadają. Głębszego sensu w wypowiedzi nie odnajduję - niestety. Bo: "nikt nie jest wszechwiedzacy, dlatego zakładam, że wielu rzeczy nie widziałas w swoim życiu".

Ps. W wielu knajpach/pubach/clubach byłem. Ale jeno ten geniusz mógł wpasc na pomysł, żeby wsadzić sobie na bar 1,5 metrowy stand z misiami haribo. Bo jak Polska długa i szeroka z takim "cudem" się nie spotkalem. Pokaż zdjęcie takiego "dzieła" gdzies indziej niż w "2" to daję Ci karton Twoich ulubionych żelków. serio.

MephiR 

Wysłany: 2011-09-15, 10:06   

Coś ty się tak tych żelków uczepił? Dwójka jest klubem muzycznym, a nie barem przekąsek. Tam przychodzi się potańczyć, a nie objeść się orzeszkami. Jeśli żelki nie będą się cieszyć popularnością, to pewnie stand zostanie zlikwidowany. Ja pikole, ileż można dyskutować na temat żelek?! Nie masz poważniejszych zarzutów? Może napisz jeszcze, że nie podoba Ci się ścierka do wycierania baru, bo jeszcze takiej nie widziałeś?!

kamilw 

Wysłany: 2011-09-15, 14:31   

Haribo smak radości, Haribo smak radości! ;D

Dajcie spokój z żelkami. Może ktoś kto tam był napisze jak mu się podobało itd... ?

cerolajn 
Karola

Wysłany: 2011-09-17, 17:22   

Zawsze musi znaleźć się ktoś komu nigdy nic nie będzie odpowiadało.

Może i faktycznie wg tego co ludzie mówią - klub nie przeszedł super rewolucji ale przecież od razu Rzymu nie zbudowano, tak?
Nastawianie się tak chorobliwie negatywnie i tak niczego nie wniesie. Potrzeba czasu, pieniędzy, rozeznania.

Niestety Music Club 2 ciągle kojarzony jest z Metro lub Infinity - błąd.

Strona www jest w budowie. Poczekajcie trochę, zaglądajcie. Na pewno niedługo pojawi się coś więcej :-)

A My oczywiście zapraszamy Was wszystkich w:
* tygodniu na piwo, sok, drinka itd ;)
* piątek oraz sobotę od godz. 21.00
* niedzielę od 18.00 na dancing przy muzyce na żywo

MephiR 

Wysłany: 2011-09-17, 18:20   

cerolajn napisał/a:
Strona www jest w budowie. Poczekajcie trochę, zaglądajcie. Na pewno niedługo pojawi się coś więcej :-)

Co do strony internetowej, to inni mają rację. Nie powinna ujrzeć światła dziennego przed ukończeniem. Teraz równie dobrze mogłoby jej nie być, bo i tak nie pełni żadnej funkcji. Ani informacyjnej, ani nawet reprezentacyjnej. Na miejscu właściciela pośpieszyłbym się z jej uzupełnieniem, bo teraz raczej działa jako antyreklama.

kamilw 

Wysłany: 2011-09-18, 10:24   

Ostatni raz o stronie WWW: uruchamia się strony różnie - zależy od klienta. Oczywiście próbuje się przekonać, że niekompletne strona nie powinna być otwierana, ale to już finalnie zależy od klienta. Jeżeli chce uruchomić mimo wszystko, to cóż. Jednak naprawdę warto poczekać jeszcze trochę, uzupełnić i z pełną ofertą pokazać stronę online. Bo na odbiór strony składa się nie tylko to, że ona jest, to cały szereg czynników.

MephiR 

Wysłany: 2011-09-18, 11:42   

Przede wszystkim, jeśli ktoś wejdzie na daną stronę i nic na niej nie znajdzie, to później już na nią nie wróci. I dlatego właśnie nie powinno się uruchamiać nieukompletnych witryn.

rudi 

Wysłany: 2011-09-27, 22:01   

Pragnę doniesc iż na wypas stronie klubu ukazały się zdjęcia z "tłumnej" ostatniej imprezy, na których to występuje na co 3 zdjęciu jeden gosc. Zdjęcia wykonane prawdopodobnie marnej jakosci telefonem :)

Jak to mówi Jurek Owsiak: "się kręci" hrhrhr...

kamilw 

Wysłany: 2011-09-28, 11:19   

Tłumów chyba nie było. Ale może z kolejnymi imprezami się to ruszy. Ile taki klub przetrwa w takim mieście jak Piekary, trudno powiedzieć, ale nie jeden już był i znikał.

cerolajn 
Karola

Wysłany: 2011-09-29, 10:55   

Użytkowniku Rudi, z całym szacunkiem proponuję Ci, żebyś w końcu zmądrzał i przestał cały czas negatywnie wypowiadać się na temat klubu ponieważ to już jest żenujące a poza tym i tak niczego nowego nie wniesiesz swoimi postami.

Piekary żyją z tego co zauważyłam Tarnowskimi Górami i nie chcą dać szansy nowemu miejscu. Cóż, skoro wolicie mili Państwo dojeżdżać na imprezy to Wasza wola :-)
Z tego jednak wynika, że nie chcecie mieć miejsca w pobliżu, w którym można się pobawić.

Prośba ode mnie jedynie taka: nie osądzajcie klubu przez pryzmat przeszłości tj. Metro i Infinity. To jest głupota. Może i sam klub od strony wizualnej nie przeszedł zmian ale to nie znaczy, że trzeba go spisać na straty na 'Dzień Dobry' ;-)

Jeśli zaglądacie na stronę www to widzicie, że szykuje się kilka imprez.

Jutro zapraszamy na Dzień Chłopaka - wstęp od 21.00
Mamy dla Was niespodzianki :)

A już niedługo pojawi się Student Party i ... ;)

kamilw 

Wysłany: 2011-09-29, 12:16   

Nadal upierałbym się przy tym, aby na stronie znalazła się informacja o samym klubie - co to za klub, po co jest, dla kogo, bo tego brakuje. Ktoś wchodzi i nie wie - od kiedy działa, po co działa, kto jest właścicielem, czego się spodziewać itd...

cerolajn 
Karola

Wysłany: 2011-09-29, 15:14   

Wszelkie sugestie są zgłaszane właścicielom lokalu :)

Odpowiedz do tematu