Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Klub Dwójka !?
Autor Wiadomość
P Śl 

Wysłany: 2011-09-29, 16:47   

man, woman, ... para jakiez to logiczne i oczywiste :D .
cerolajn napisał/a:

Piekary żyją z tego co zauważyłam Tarnowskimi Górami i nie chcą dać szansy nowemu miejscu. Cóż, skoro wolicie mili Państwo dojeżdżać na imprezy to Wasza wola :-)
Z tego jednak wynika, że nie chcecie mieć miejsca w pobliżu, w którym można się pobawić.

Takie teksty to w PRLu byly dobre.
Mozecie sobie tepic rudiego kimkolwiek jest, ale fakt, ze ma duzo racji. a do Was jak grochem o sciane.
Jeszcze nie dostalem odpowiedzi jak to jest z tym wstepem. Wstep od 21:00, czyli co wczesniej zamkniete ? No to pogratulowac. A jesli mozna wczesniej przyjsc to po 21. jest chodzenie i zbieranie "datkow "czy nie ? :) .
Sorry, ale ja pozostane przy swoim,ze 12 zł za wstep to samo w sobie jest duzo, a jak dodam do tego, ze ma jeszcze obowiazkowo placic za szatnie i nie dostaje nic w zamian, bo jedynie pusty lokal to ja dziekuje postoje.
Jesli chodzi o gwiazde. Shaun Baker dla mnie to gwiazdka jednego utworu (dosc tandetnego jak dla mnie, ale mniejsza o mnie), bo dalej to bylo podobnie jak z wami, czyli podejscie, ze skoro cos sie sprzedalo to trzeba to skopiowac. On zaczal tworzyc nastepne kawalki pod swoj hit co bylo kompletnym niewypalem, wy kopiujecie inny klub jaki bedzie final zostawmy sprawe otwarta. Takiego Shauna Bakera to moze i bylo dobrze zaprosic, ale wtedy jak byl na topie, a nie po 2 ? latach.
Zreszta caly ten klub to sie nie nadaje do zarabiania na gwiazdach, tam to by najpierw trzeba zrobic wejscie od wschodu, a parkiet przeniesc w najwieksza czesc, czyli tam gdzie stoi glowny bar.
Konczac narzekanie, co mi po piwie za 5 zloty, jak pewnie przeszlo taki "chrzest" bojowy, ze ciezko je tam bedzie znalezc :) . Na oszukiwaniu na pewno daleko nie zajedziecie - jesli sa, bo tego oczywiscie nie wiem. No i ostatnia sprawa, nie bedzie chamstwa ? , dobry krok. Tylko, zeby nie skonczylo sie tak jak wczesniej, ze bedzie sie wpuszczac wszystkich byle tylko byli dodatkowi klienci, bo to byl jeden z najwiekszych grzechow poprzednikow wpuszczanie gimnazjum, dresow i roznej masci chamstwa i innego elementu.

rudi 

Wysłany: 2011-09-29, 18:52   

A to niby dlaczego Cerolajn mam nie pisać? Bo nie w smak właścicielom ? Koniec miesiąca, czas wypłaty. Tyle, że coś tak w kościach czuję, że będzie to czas masowego exodusu pracowników z tego jakże szacownego klubu. Oszczędzanie na wszystkim, zabójcze ceny (jak to P Sl napisał - płacić 12 zeta za wjazd do pustego klubu?!) i nieudolne kopiowanie 80-tki połączone z bądz co bądz dziwacznymi godzinami otwarcia (pub czynny do 22 a dyskoteka do 3 rano, przez zaledwie 6 godzin?) i kompletnym misz-maszem pod względem klienteli (sobota srednia wieku 20, niedziela srednia 50?) skazuje te miejsce na kompletną porażkę. Ale to już sobie "szefostwo" samo strzeliło w kolano.

BTW - już wiem skąd Haribo. Jak przyjdzie 70-latek bez gibisu na niedzielny "dancing" to orzeszków nie pogryzie a żelki może przynajmniej pocyckać.

cerolajn 
Karola

Wysłany: 2011-09-29, 19:12   

Godziny otwarcia znajdują się na stronie. Jeżeli nie potraficie doczytać to proszę bardzo:

Piątek i sobota
Pub: 15:00 - 20:00
Dyskoteka: 20:30 - 03:00

Niedziela
15:00 - 22:00
Dancing: 18:00 - 22:00

Wtorek - czwartek
15:00 - 22:00

Sama dyskoteka nie kończy się o 03:00 tylko między 04:00-05:00
To zależy ile jest osób i jak się bawią.

Ja nie rozumiem - co jest złego w tym, że jest coś miłego dla 20latków i 50latków?
To chyba dobrze, że właściciel nie uderzył tylko w tą młodszą część klientów?

Co do Shaun'a - to był po prostu zły termin. Na 10.09 złożyło się kilkanaście (o ile nie kilkadziesiąt) innych, większych imprez. Może gdyby nie ta data to byłoby inaczej ale teraz nie ma już czego roztrząsać.

Rudi od kiedy tylko wyleciałeś (albo odszedłeś) z klubu to starasz się obsmarować właścicieli i sam klub gównem. Nie wiem kiedy sobie odpuścisz ale mógłbyś już teraz.
Jak chcą robić swój klub pod 80tkę to niech robią. Czemu Was tak to interesuje? To nie Wasze pieniądze, czas i nerwy stracone przy 'podkręcaniu' tego wszystkiego.

Jeśli chodzi o wejściówki - ceny są jakie są.
Muzyka jest ok i nie są to same przeboje lat 80'/90', sam lokal nie jest zły, ceny też przyzwoite.
Wolę przyjść tutaj (i to nie dlatego, że jestem pracownikiem) bo jest blisko, nie ma przeklętego ścisku, pijanych i nieludzko narzucających się osób i cen z kosmosu.

A tak poza tym, nie obrażając nikogo: stać Was na wejściówkę za 20-25zł a macie problem z 12zł? ;)

P Śl 

Wysłany: 2011-09-29, 19:33   

Super, ze konczycie o 4-5, ale to juz jest legalne, Bialoruskie zakazy zostaly zniesione ?.

Dalej nie mam odpowiedzi jak to z ta kasa na wejsciu jest....

Ceny piwa itd. niskie to nie jest wbrew pozorom taki argument jak ci sie wydaje, bo niska cena piwa to sciaganie elementu z okolicy (i problemow przy okazji), a kasa za nic na wejsciu to jest blokada dla jednych i drugich. Przed wlascicielem klaniaja sie elementarne podstawy ekonomii, sprowadzajace sie do kazdemu znanych slow, ze "chytry dwa razy traci". A przynajmniej na poczatku ta pazernosc mu sie czkawka na bank odbije.

Ja tez cie nie bede obrazal i nie skomentuje tego ostatniego zdania ;) .

cerolajn 
Karola

Wysłany: 2011-09-29, 19:37   

To do której chcielibyście siedzieć na imprezie? :D Do 7 rano? :D

A jak ma być z kasą? Najpierw szatnia obowiązkowo a później płacisz za wejście.
Coś jeszcze jest niejasne?

rudi 

Wysłany: 2011-09-29, 20:30   

cerolajn napisał/a:

Piątek i sobota
Pub: 15:00 - 20:00
Dyskoteka: 20:30 - 03:00

Rudi od kiedy tylko wyleciałeś (albo odszedłeś) z klubu to starasz się obsmarować właścicieli i sam klub gównem. Nie wiem kiedy sobie odpuścisz ale mógłbyś już teraz.
Jak chcą robić swój klub pod 80tkę to niech robią. Czemu Was tak to interesuje? To nie Wasze pieniądze, czas i nerwy stracone przy 'podkręcaniu' tego wszystkiego.

Aha, czyli w piątek przychodzę sobie na piwo o 19.30 a tu mnie mile informują, że musze je wydoić w 30 minut bo zamykają o 20.00 bo mają 30 minut przerwy technicznej?

Wyraźnie napisałem - odszedłem co wywołało niemalże toczenie piany z ust Twojego "szefa".

A powiedz mi, czemu tak zaciekle bronisz? No widzisz, nie wszystko jest albo czarne albo białe - każdy ma prawo do swojego zdania i bynajmniej Twoje rozliczne nawoływania nie zmuszą mnie do zaprzestania wyrażania opinii.

P Śl 

Wysłany: 2011-09-29, 20:40   

Aaa to taki myk sobie wymyslili, super pomysl na zachecenie do placenia :) .

cerolajn 
Karola

Wysłany: 2011-09-29, 21:15   

Moment, moment. NIE MA czegoś takiego jak wypraszanie gości, którzy przyszli w godzinach otwarcia pub'u. Teraz tutaj szukacie dziury w całym? :D

Dobra, ja odpadam z tej dyskusji bo nie ma słów na tyle negatywnych emocji.

Na koniec tylko dodam, że ten kto będzie chciał przyjść to i tak przyjdzie ;)

Ah jeszcze jedno: bronię swojej pracy ponieważ ją bardzo lubię i mówcie co chcecie ale ja wierzę, że będzie coraz lepiej ;)

Pozdrawiam :)

rudi 

Wysłany: 2011-09-29, 21:21   

cerolajn napisał/a:

Ah jeszcze jedno: bronię swojej pracy ponieważ ją bardzo lubię i mówcie co chcecie ale ja wierzę, że będzie coraz lepiej ;)

Sama swoimi wypowiedziami udowadniasz, że jest teraz zwyczajnie do 4 liter.

A ceny sylwestra w dyskotece - olaboga, 500 złotych za parę? I połówka na czterech w cenie :)

P Śl 

Wysłany: 2011-09-29, 21:26   

A podzial oczywiscie we wlasnym zakresie no nie ma co szalenstwo :D .

cerolajn 
Karola

Wysłany: 2011-09-29, 21:49   

A ja bym chciała gwiazdkę z nieba. Niestety nie mogę jej mieć ;)
Nie można mieć wszystkiego.
Może prościej i przyjemniej będzie jak napiszecie jak WY byście widzieli ten klub.
To nie jest tak, że my mamy zdanie klientów głęboko w czterech literach.

Sylwester 500zł za parę ponieważ menu jest bogate. Był ktoś z Was na takim zorganizowanym Sylwestrze? Ja byłam. Zapłaciłam dużo a było wielkie NIC.
Z miejsca gwarantuję, że cena jest adekwatna do oferowanego Menu ;)

rudi 

Wysłany: 2011-09-29, 22:16   

cerolajn napisał/a:

Z miejsca gwarantuję, że cena jest adekwatna do oferowanego Menu ;)

I w tym momencie jak żywo staje mi twarz "szefa" przed oczyma który podczas dyskusji o cateringu i jedzeniu powiedział: "A to nie wiesz jak się robi żurek? Kupujesz karton za 5 złotych w markecie, gotujesz jajko, kroisz wrzucasz do mikrofali i już masz danie - 4 dania".

BTW Pierwsze słyszę, żeby ktos kto idzie się pobawić na sylwestra w dyskotece troszczył się o "zimną płytę" i idąc samemu pilnował 3 pozostałych ludzi, żeby nie opędzlowali mu tej "wypasionej 0,5l".

cerolajn 
Karola

Wysłany: 2011-09-29, 22:25   

Mówić to można niestworzone rzeczy. Ważne są czyny, nie słowa ;)

MephiR 

Wysłany: 2011-09-30, 11:10   

rudi napisał/a:
BTW - już wiem skąd Haribo. Jak przyjdzie 70-latek bez gibisu na niedzielny "dancing" to orzeszków nie pogryzie a żelki może przynajmniej pocyckać.

I zaś o tym samym... Chłopie, robisz się nudny.

P Śl napisał/a:
Ceny piwa itd. niskie to nie jest wbrew pozorom taki argument jak ci sie wydaje, bo niska cena piwa to sciaganie elementu z okolicy

Wcześniej wypisywaliście, że drogo, a teraz piszesz że tanie piwo to zło, bo zachęca meneli. Zapewniam Cię, że menele nie pójdą do lokalu na piwo za 5 zł, jeśli w sklepie kupią sobie za 2.

cerolajn napisał/a:
Sylwester 500zł za parę ponieważ menu jest bogate. Był ktoś z Was na takim zorganizowanym Sylwestrze?

Jeśli dla kogoś 500 zł to drogo, to chyba sylwestra spędza w Katowicach pod Spodkiem... Każda porządna impreza to wydatek przynajmniej 250/os.

Z tej całej dyskusji wnioskuję, że Rudi po prostu mści się za zwolnienie z pracy. Dziwne jest, że spośród wszystkich ludzi w Piekarach, tylko on tak zacięcie skarży się na ten klub.

P Śl 

Wysłany: 2011-09-30, 11:58   

Chlopie klania sie czytanie ze zrozumieniem. Pisalem, ze drogo o szatniach i wejsciach, a nie o cenach w lokalu. Ja nie twierdze, ze zamiast do Biedronki beda tam przychodzic. Chodzi o to, ze im tansze piwo tym wieksza mordownia bedzie zamiast pubu.

Odpowiedz do tematu