Poprzedni temat «» Następny temat
Internet w Piekarach
Autor Wiadomość
Gizela 

Wysłany: 2012-02-22, 15:38   Internet w Piekarach

Z usług jakich dostawców internetu korzystacie? Piekary Net, Neostrady, Netii, a może jakiś kablówek w rodzaju UPC? Podzielcie się wrażeniami.

P Śl 

Wysłany: 2012-02-22, 18:38   

STI
Parametry zblizone do tych zalozonych w ofercie, ale ceny lichutkie. 2mb za 59 zł. Denerwuje mnie stagnacja w ofercie, juz sie przymierzam od pewnego czasu do zmian, bo przyszlosci nie widze.

Interesuje mnie za to oferta KG net - jak z faktycznym transferem, nie wie ktos czy planuja przekroczyc brynice, bo w Kamycach widze sa. Niech sie ktos wypowie. Maja ta sama oferte za 40 zł, ktora obecnie mam za 59zł

W Piekary.net mnie za to zastanawia w cenniku co oznacza transfer www, a co bezposrednio ?.

Generalnie brakuje dobrych ofert oraz takich z nizsza cena i mniejszym transferem, bo dzisiejsze dostepne predkosci pozwalaja juz na takie ruchy. A to by bylo dobre dla kogos kto przecietnie korzysta z internetu bez sciagania filmow itp.

Jak tak dalej pojdzie to cos czuje, ze bedzie dziekowa i sie predzej przerzuce na bezprzewodowy.

morawcik 

Wysłany: 2013-06-01, 07:29   Internet w Brzezinach

Siemka.
Mam malutki problem. Niedawno się przeprowadziłem na Brzeziny (Roździeńskiego, zaraz koło skrzyżowania) i chciałem wybrać dla siebie jakiś internet. Przeglądając różne oferty okazało się, że nie mam dużego wyboru: mobilny odpada, niemiłe doświadczenie, vectra, upc i multimedia polska - brak dostępności, nasze Piekary.net też niedostępne na Brzezinach. Pozostała neostrada i netia. Cóż niby ok ale w gruncie rzeczy to nie potrzebuję do tego tel. stacjonarnego a bez tego (w sumie za tel. też) żądają dodatkowych ~30zł (za utrzymanie łącza).

Może orientuje się ktoś czy jest tu dostępny inny dostawca internetu?

P Śl 

Wysłany: 2013-06-10, 08:24   

Faktycznie na południu jest niezła, internetowa dziura. Ogólnie to w Piekarach jest jeszcze UPC, STI.net.pl, piekary.net, i kg.net.pl, ale nic z tego do Brzezin chyba nie dotarło.

huri_khan 

Wysłany: 2013-06-16, 07:40   

Zobacz

http://www.internet.wpols...Gawe%C5%82.html

Może radiem pociągną na Roździeńskiego

morawcik 

Wysłany: 2013-06-23, 17:51   

Orientuje się ktoś czy http://www.telpol.net.pl/ ma tutaj "dostęp" ?

P Śl 

Wysłany: 2013-06-25, 08:27   

Nie słyszałem, a zakładka kontakt też jakby na to nie wskazuje.

radekpopiell 

Wysłany: 2013-11-22, 09:45   

Witam

korzystał ktoś może z darmowego internetu Aero2 ??? Ciekawi mnie bezprzewodowy internet bo to co mam teraz z komórką jest za drogie a netu prawie nie mam :(

http://klinikagrzesiak.pl

Esmeralda 

Wysłany: 2014-04-07, 10:08   

U nas działa kg.net, czasem zdarzy się jakaś awaria i trzeba wtedy pogonić chłopaków do roboty, ale tak ogólnie to nie narzekamy ;)

P Śl 

Wysłany: 2014-04-17, 15:11   

Korzystał ktoś z protonet ?.

asamer 

Wysłany: 2014-05-16, 17:59   

Omijać szerokim łukiem protonet, kasę biorą, a jak jest jakaś awaria, to mają cię gdzieś. Te ich 100mbit też tylko na papierze.

georg111 

Wysłany: 2014-05-17, 09:10   

asamer napisał/a:
Omijać szerokim łukiem protonet, kasę biorą, a jak jest jakaś awaria, to mają cię gdzieś. Te ich 100mbit też tylko na papierze.

A zauważyłeś,że pisze DO 100 Mb/s ? Czyli,że może być 60,90 czy 5 Mb/s.

P Śl 

Wysłany: 2014-05-17, 17:02   

To, że może być 1 mb/s to my wszyscy wiemy. Tu raczej idzie o szacunek do klienta. Problem jest bardziej w tym, że nie napisał ile jest faktycznie. Z drugiej strony nawet jakby było 50 zamiast 100 to i tak konkurencję rzucają na kolana.

georg111 

Wysłany: 2014-05-17, 22:52   

P Śl napisał/a:
To, że może być 1 mb/s to my wszyscy wiemy. Tu raczej idzie o szacunek do klienta. Problem jest bardziej w tym, że nie napisał ile jest faktycznie. Z drugiej strony nawet jakby było 50 zamiast 100 to i tak konkurencję rzucają na kolana.

Jaki szacunek? Żadna firma nie zagwarantuje ci stałego transferu,dlatego wszyscy piszą DO ileś tam.

P Śl 

Wysłany: 2014-05-18, 09:58   

Tyle, że spadki z tego czy innego powodu to jedno, a celowe robienie ludzi w bambuko, jak to podobno robi TP vel. Orange, to to drugie. I to jest właśnie ten szacunek do klienta. Ja wprawdzie nie mam w umowie porażających parametrów internetu, ale wyobraź sobie, że mam tyle za ile płacę i rzadko kiedy jest inaczej.

Odpowiedz do tematu