Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka lampa do jadalni?
Autor Wiadomość
Melisa 

Wysłany: 2014-10-30, 08:48   Jaka lampa do jadalni?

Cześć. W najbliższym czasie chciałabym zakupić nową lampę do jadalni. Nisko wiszącą nad stołem.
Jakieś propozycje?
Ostatnio zmieniony przez Melisa 2015-02-02, 07:55, w całości zmieniany 1 raz  

huri_khan 

Wysłany: 2016-04-06, 12:46   

dalia i trusia możecie pisać sobie pytania i odpowiedzi na PW ?

Z drugiej strony ja zdiagnozowałem zaburzenie pod nazwą "Osobowość wieloraka" :)

zett1 

Wysłany: 2016-04-16, 18:50   

georg i hurikham= jesteście moderatorami? Cenzorami? Policjantami a może księdzami? Bo skąd i po co ta "mania pouczania"innych piszących tutaj.... po to jest forum, żeby sobie podyskutować i wszyscy widzieli tą dyskusję, czyli wymianę zdań. A temat o lampach podobnie jak mój o wykładzinie pasuje do "ogólnie o Piekarach"- bowiem nie pasuje tematyką do innych działów. A takie jest przeznaczenie tego działu- tematy "niepasujące". :luzak2:

georg111 

Wysłany: 2016-04-17, 00:09   

Widocznie nie potrafisz odróżnić rozmowy od spamowania skoro zadajesz takie pytania.

zett1 

Wysłany: 2016-04-18, 19:51   

Definicja: Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób.
No i te trzy warunki, aby coś było spamem: 1)Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy. 2)Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
3) Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
Jakie korzyści ktoś tu uzyskuje? Trusia jest właścicielem sklepu lampa-lampy? To raczej odbiorcy, czyli Melisa i dalia mogą uzyskać korzyść- adres dobrego sklepu. Podobnie ja ja proszę o adres jakiegokolwiek działającego sklepu z wykładzinami w Piekarach, jak na razie bez rezultatu. :( A może dostajesz stertę niechcianych maili od Melisy, dali i trusi z...z reklamami lamp?? Odróżnij forum z rozmaitymi pytaniami i problemami ludzi szukających pomocy od od spamu. To zupełnie inna para kaloszy.

zett1 

Wysłany: 2016-04-18, 19:58   

A że takie podawanie i wymiana informacji dzieje się publicznie, jest widoczne i pozostaje na lata- to super. Wyszukiwarka za rok czy dwa szybko komuś odnajdzie ten wątek i rozwiązanie w nim zapisane, bez czekania na czyjaś odpowiedź na zadane pytanie. Dziesiątki razy było tak, że szukam odpowiedzi na jakis problem, znajduję identyczne pytanie na jakimś forum sprzed 3 lat i pod spodem ktoś pisze autorowi: odpowiedziałem wyczerpująco ... na priv. :( :( O Zgrozo!! I teraz co :glupek:

huri_khan 

Wysłany: 2016-04-25, 20:26   

zett1 nie wiem jak długo jesteś na tym forum ale dalia i trusia to są tacy użytkownicy, którzy zakładają temat tylko po to żeby odpowiedzieć na niego postem zawierającym reklamę.

"Jakie korzyści ktoś tu uzyskuje? Trusia jest właścicielem sklepu lampa-lampy? "

Jeżeli właściciel sklepu z lampami płaci Tobie za ilość wejść na jego stronę to zyskujesz korzyść czy nie ?

lilieleonora 

Wysłany: 2017-05-05, 15:55   

Wg. Taka która pasuje nad sto?em. Swego czasu podoba?y mi si? lampy ratanowe ISWAR z Ikea.

lilieleonora 

Wysłany: 2017-05-05, 15:56   

Wg. Taka która pasuje nad sto?em. Swego czasu podoba?y mi si? lampy ratanowe ISWAR z Ikea.

Odpowiedz do tematu