Poprzedni temat «» Następny temat
"Polacy to stado tępych baranów"
Autor Wiadomość
UPR Piekary Śl.
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-12, 22:41   "Polacy to stado tępych baranów"

Telewizornia dzisiaj zapodała, że PIS prowadzi w rankingach przed, przepraszam za wyrażenie, PO. Prawdziwe polskie partie nie istnieją w rankingu, Logo było pokazane, ale nie została wymieniona z nazwy. Naszła mnie smutna refleksja, skoro Kochanowski już o tym pisał, to musi być z nami coś nie w porządku. Porozumienie Centrum, które z powodu konfliktu z prawem musiało zmienić nazwę, oraz PO, dawny Kongres Aferałów, to przecież ta sama organizacja i Ci sami ludzie, którzy rządzą Polską realizując antypolskie interesy. To za ich "rządów" zlikwidowano 10 mlm miejsc pracy oraz 700 tys. Gospodarstw rolnych, aby dostarczyć zachodowi taniej ziemi i tanich niewolników.
Krótka jest Pamięć Polaków, krótka jest Pamięć Ślązaków, czyli tak zwanej zakamuflowanej opcji niemieckiej, jak to był uprzejmy ująć Wysokokwaczny. Głupota Polaków wnika z naiwnej wiary, że Wysokokwaczny stoi w opozycji do PO. Nic bardziej mylącego, to jest duopol. To jest druga strona medalu PoPis. Polakom zrobiono wodę z mózgu i wydaje im się, że mają jakikolwiek wybór. Niestety, nie ważne na kogo głosujesz z pośród czterech "wiodących" partii zawsze głosujesz na tą samą opcję, która będzie dewastować Polskę i obniżać poziom Twojego życia.
Nieważne jak nazwiesz prostytutkę, nazw jest wiele, ale profesja i upodobania te same, może tylko cena inna. W tym kontekście dziwią mnie Polacy, ich naiwna wiara w możliwość wyboru, jest podobna do wiary, że wśród dziwek portowych trafi się dziewica.
Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Ślązak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Adam_Michnik
Dobranoc Piekary

georg111 

Wysłany: 2014-02-12, 23:07   

Jedyna słuszna partia - Unia Polityki Realnej.

UPR Piekary Śl.
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-13, 13:15   

georg111 napisał/a:

Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę i docenienie roli UPR, niemniej jednak nie ma to nic do rzeczy.
Chodzi o to aby nie glosować na tych kłamców, którzy przez ponad 20 lat rujnowali i zrujnowali Polskę w tym Śląsk. Każdy głos oddany na PO, czy PIS to głos przeciwko własnej rodzinie i przeciwko sąsiadowi, przeciwko krajowi w którym się mieszka.
To są rządy okupacyjne, reprezentujące interesy obcych banków i korporacji zachodnich. Zlikwidowali 10 mln miejsc pracy i 700 tys. gospodarstw rolnych, czyniąc z Polaków wyrobników żebrzących na zachodzie o pracę. Zachód natomiast uczynił z Polaków pariasów Europy.
Rozdali majątek narodowy, a teraz zabierają się za likwidację lasów.
Nieważne są sympatie polityczne i polityczne przekonania. Należy ratować kraj w którym się żyje przed tą komuszą bandą tzw. okrągłego stołu.
Ten obowiązki spoczywa na każdym z nas. Wyniszczyli zarówno robotników jak i prywatnych przedsiębiorców, dlatego w tej kwestii nie może być podziałów.

georg111 napisał/a:

Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej.
Aż nie chce się wierzyć, że znał Cię osobiście Albert Einstein.

georg111 

Wysłany: 2014-02-15, 16:21   

Skoro jako partia jesteście tacy świetni i macie super program wyborczy to czemu nie istniejecie na mapie politycznej tego kraju?

UPR Piekary Śl.
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 17:17   

georg111 napisał/a:
Skoro jako partia jesteście tacy świetni i macie super program wyborczy to czemu nie istniejecie na mapie politycznej tego kraju?

Oj naoglądał się Pan TVNu oj naoglądał, aż główka boli. Gadzinówka Wyborcza, to też Pana lektura codzienna?

georg111 

Wysłany: 2014-02-15, 17:26   

No to słucham ilu posłów ma UPR,ilu senatorów i ilu prezydentów,burmistrzów i wójtów jest z tej waszej parti
Tylko poproszę argumenty a nie teksty w stylu - jak pisze to tak jest.

UPR Piekary Śl.
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 18:10   

[quote="georg111"]No to słucham ilu posłów ma UPR,ilu senatorów i ilu prezydentów,burmistrzów i wójtów jest z tej waszej parti
Tylko poproszę argumenty a nie teksty w stylu - jak pisze to tak jest.[/quot

Ten wpis jest absolutnie nie na temat. Nie rozumie Pan co Pan czyta. Mam nadzieję, że pozew będzie Pan potrafił przeczytać ze zrozumieniem. Zastanawiam się czy 100 tys. to adekwatna kwota, czy zdecydowanie za mała? Cyba będzie lepiej pozwać Pana przed sądem amerykańskim bo tam dają zdecydowane wyższe zadośćuczynienia.

admin 
Administrator

Wysłany: 2014-02-15, 22:27   

UPR Piekary Śl., proszę o nie obrażanie innych użytkowników. Forum jest platformą wymiany opinii, które nie zawsze muszą być identyczne. Fakt, iż ktoś reprezentuje inne poglądy niż Twoje nie upoważnia Cię do stosowania w jego kierunku słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Jeżeli wciąż nie będziesz zachowywać kultury wypowiedzi, to będziemy musieli Cię pożegnać ze SPIekar.pl.

UPR Piekary Śl.
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 22:52   

Admin napisał/a:
UPR Piekary Śl., proszę o nie obrażanie innych użytkowników. Forum jest platformą wymiany opinii, które nie zawsze muszą być identyczne. Fakt, iż ktoś reprezentuje inne poglądy niż Twoje nie upoważnia Cię do stosowania w jego kierunku słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Jeżeli wciąż nie będziesz zachowywać kultury wypowiedzi, to będziemy musieli Cię pożegnać ze SPIekar.pl.

czy to jest skierowane do mnie? bo nie przypominam sobie abym kogoś obrażał?

admin 
Administrator

Wysłany: 2014-02-15, 22:58   

Tak, moja uwaga jest skierowana do Ciebie. Jeżeli nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu na forum, to myślę, że nadeszła pora, abyś je opuścił.

UPR Piekary Śl.
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 23:25   

Admin napisał/a:
Tak, moja uwaga jest skierowana do Ciebie. Jeżeli nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu na forum, to myślę, że nadeszła pora, abyś je opuścił.

Bardzo chętnie, już rano pytałem jak można zlikwidować profil na tym forum.
proszę o instrukcję jak mam skasować profil i nie będę już mieszał w tym bajorku.

Dyskusja z ludźmi nie rozumiejącymi prostych zdań jest daremna.
Poza tym musi Pan realizować wytyczne i kneblować wszystkich którzy mówią prawdę.
Jeżeli ktoś nazywa mnie kłamcą bo czegoś nie rozumie, to jest OK, bo to swój chłop.
To jest przykład wolności słowa, która rzutuje na kondycję tego forum, a jaka jet ta kondycja wszyscy widzą.
Forum jest apolityczne, pod warunkiem, że wspiera tych co trzeba. Otrzymał Pan polecenie i trzeba znaleźć pretekst.

admin 
Administrator

Wysłany: 2014-02-15, 23:43   

Na tym forum może wypowiadać się KAŻDY, kto tylko potrafi kulturalnie dyskutować. Gdybyśmy Ci "kneblowali usta", to po prostu usuwalibyśmy Twoje posty. Tak się nie stało, więc o żadnej cenzurze nie ma tu mowy. Upominaliśmy Cię, bo chcieliśmy abyś wciąż uczestniczył w życiu SPIekar.pl, ale nie obrażał innych użytkowników. Niestety jak widać nie jesteś w stanie uszanować zasad jakie panują na tym forum.

Konto można skasować na prośbę użytkownika. Proszę o wysłanie na adres admin@spiekar.pl takowy wniosek z maila, na który zarejestrowano konto.

UPR Piekary Śl.
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-16, 00:46   

Admin napisał/a:
Na tym forum może wypowiadać się KAŻDY, kto tylko potrafi kulturalnie dyskutować. Gdybyśmy Ci "kneblowali usta", to po prostu usuwalibyśmy Twoje posty. Tak się nie stało, więc o żadnej cenzurze nie ma tu mowy. Upominaliśmy Cię, bo chcieliśmy abyś wciąż uczestniczył w życiu SPIekar.pl, ale nie obrażał innych użytkowników. Niestety jak widać nie jesteś w stanie uszanować zasad jakie panują na tym forum.

Konto można skasować na prośbę użytkownika. Proszę o wysłanie na adres admin@spiekar.pl takowy wniosek z maila, na który zarejestrowano konto.

na podżegnie proszę mi tylko wskazać kiedy to obrażałem człowieka, którego wcześniej prosiłem aby dał mi spokój, ponieważ nie jest mimo obowiązkiem edukowanie kogokolwiek. Dyskusja polega na tym, że każdy ma prawa pozostać przy swoim zdaniu. Większość wpisów była agresywna i nie na temat. Głównie odnosiła się do mojego nick"u, mimo, że nie wspomniałem ani słowa na temat żadnej partii poza POPiSem. Każdy wpis sugerował, że kłamie, kręcę itp. większość wpisów była agresywna i imputowała mi kłamstwo, aż w końcu wyartykułował je w prost. Anie jeden post nie dotyczył meritum.
Nie wierzę, że Pan tego nie widział, dlatego twierdzę to co wcześniej, że to jest jedynie pretekst do usunięcia mnie z forum.

Mój krótki pobyt tutaj dał mi obraz tego forum. Macie jednego człowieka, który wnosi tu coś konstruktywnego. Szacunek OBSERWATOR.
Moje odejście stąd to Wasza strata nie moja.

z poważaniem

magdalenka 

Wysłany: 2014-05-19, 10:01   

Rozmowy o polityce.... żenada

mirozaw 
Mirek

Wysłany: 2014-05-26, 16:01   

i jak wrażenia po wczorajszych wyborach?

Odpowiedz do tematu