Poprzedni temat «» Następny temat
Szko?y dla doros?ych
Autor Wiadomość
jarek90 

Wysłany: 2010-08-09, 13:30   LO dla doros?ych

Witam,
Szukam bezp?atnej szko?y dla doros?ych. Mam d?ug? przerw? w nauce i chcia?bym sko?czy? LO.

Fantasia 

Wysłany: 2010-08-13, 19:30   

Id? si? zapytaj do MG3 na Bytomskiej. Tam otwarli chyba w tamtym roku szko?? policealn? i LO w?a?nie dla doros?ych:) Swego czasu bardzo si? og?aszali:)

fiko86 

Wysłany: 2011-07-04, 15:57   centrum edukacji siódemka- opinia

Hej mam do was pytanie, kto z was chodzi co centrum edukacji siodemka np w bytomiu albo w gliwicach??? chcialbym sie czegos wiecej dowiedzie co tej szkole bo slyszalem ze jest za free i pare opini przeczytalem w necie. pozdr

Patkaa 

Wysłany: 2011-07-05, 10:47   

Skoro czyta?es ju? kilka opinii o Centrum Edukacji Siódemka to po co zasmiecasz inne fora..

fiko86 

Wysłany: 2011-07-06, 09:10   

Bo szukam opinii, a nie hamskich odzywek... chce wiedzie? czy warto sie zapisa? c do tej szko?y. Zreszt? jakby? by?a na moim miejscu to tez by? si? zainteresowa?a swoja przysz?o?ci?. Jak nic nie wiesz to nie badz hamska i nie pisz na tym forum. Chyba zapomnialas po co jest forum.. do dyskusji... :otak:

kamilw 

Wysłany: 2011-07-06, 09:50   

A ja Ci napisz? tak: niemal wsz?dzie jak zechcesz to si? czego? nauczysz, to zale?y g?ównie od Ciebie. Je?eli w tej szkole masz kierunki, które Ci? interesuj?, to na pewno znajd? si? tam nauczyciele, którzy przy Twoim zaanga?owaniu b?d? w stanie przekaza? Ci jak?? wiedz?.

Szko?y policealne, generalnie, maj? opini? jak? maj?. Czy poziomy si? jako? dramatycznie ró?ni?, trudno mi powiedzie?. Najlepiej popytaj ludzi, którzy dan? szko?? ko?czyli - polecam dowiedzie? si? o podej?cie nauczycieli, ich wiedz? merytoryczn? i czy w miar? sumiennie pracuj?.

Poza tym sprawd? co dana szko?a oferuje - sprawd? jej nagrody, certyfikaty, za?wiadczenia, wyró?nienia, baz? dydaktyczn? i ofert? dodatkow?, czyli co poza standardowymi lekcjami chce Ci zaoferowa?.

Nawet w najlepszej szkole, je?eli Ty nie przy?o?ysz si?, nie b?dziesz wykazywa? zainteresowania i jakiej? sumienno?ci i odpowiedzialno?ci - nie nauczysz si?. I tyle ode mnie obecnie.

MephiR 

Wysłany: 2011-07-06, 21:03   

Najlepiej dopyta? si? czy w szkole jest rotacja nauczycieli. W niektórych policealkach nauczyciele potrafi? zmienia? si? nawet po kilka razy w miesi?cu, a to nie wp?ywa dobrze na poziom...

titek 

Wysłany: 2011-07-10, 20:06   

MephiR napisał/a:
Najlepiej dopyta? si? czy w szkole jest rotacja nauczycieli. W niektórych policealkach nauczyciele potrafi? zmienia? si? nawet po kilka razy w miesi?cu, a to nie wp?ywa dobrze na poziom...

trafne spostrzezenie...

z tego co wiem to nauczyciele w tej szkole sa stali... jak chodze to nauczyciele sie nie zmienili... tylko dochodza nowi bo coraz wiecej grup powstaje wiec nauczyciele potrzebni ale zeby sie zmienili to nie przypominam sobie... :)

regi 

Wysłany: 2011-07-13, 14:49   

ja chodze do zaka w tarnowskich gorach nie ma rotacj nauczycieli - sa za to bezpatne konsultacje z kazdym nauczycielem, mozna dopytac jak sie czegos nie rozumie

titek 

Wysłany: 2011-07-20, 13:01   

W 7 równie? s? bezp?atne konsultacje z nauczycielami wtedy mo?na dopyta? odda? zaleg?? prace... jest ?atwy kontakt z sekretariatem, nauczycielami, dyrekcja... zawsze mo?na napisa? meila i dostanie si? szybko odpowiedz b?d? telefon w danej sprawie. mam nadzieje ze do ko?ca szko?y tak b?dzie ale jak przez rok nic si? nie zmieni?o to my?l? ze dalej b?dzie jak by?o:) polecam z czystym sumieniem

Super Szko?a 

Wysłany: 2012-05-09, 12:20   Szko?y dla doros?ych

Omega to nowe centrum kszta?cenia, dla wszystkich którzy chc? podnie?? swoje kwalifikacje zawodowe i ogólnokszta?c?ce.
Tworzymy warunki umo?liwiaj?ce zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiej?tno?ci praktycznych, odpowiadaj?ce nowoczesnym standardom edukacyjnym
i perspektywicznym potrzebom rynku pracy.
Serdecznie polecamy Szko?y Policealne dla Doros?ych, Liceum Ogólnokszta?c?ce dla Doros?ych, Gimnazjum dla Doros?ych oraz Kursy.
Polecam oddzia? w Bytomiu.
Mi?a atmosfera, du?y wybór zupe?nie darmowych kierunków, zaj?cia w systemie zaocznym (co druga sobota i niedziela) w samym centrum Bytomia.
Zapraszamy do zapisów !!!! Nabór trwa
www.omega-edu.pl
Ostatnio zmieniony przez Admin 2012-05-10, 20:23, w całości zmieniany 1 raz  

Super Szko?a 

Wysłany: 2012-05-24, 12:36   

Zapraszam serdecznie do Omegi!!!!

Omega to nowe centrum kszta?cenia, dla wszystkich którzy chc? podnie?? swoje kwalifikacje zawodowe i ogólnokszta?c?ce.
Tworzym warunki umo?liwiaj?ce zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiej?tno?ci praktycznych, odpowiadaj?cych nowoczesnym standardom edukacyjnym
i perspektywicznym potrzebom rynku pracy.

Serdecznie polecamy Szko?y Policealne dla Doros?ych, Liceum Ogólnokszta?c?ce dla Doros?ych, Gimnazjum dla Doros?ych oraz Kursy.
Polecam oddzia? w Bytomiu (ul. Dworcowa 10/2).

Mi?a atmosfera, du?y wybór zupe?nie darmowych kierunków, zaj?cia w systemie zaocznym (co druga sobota i niedziela) w samym centrum Bytomia.

Zapraszamy do zapisów !!!! Nabór trwa

Super Szko?a 

Wysłany: 2012-06-21, 14:22   

Serdecznie zapraszmy!!
Jeste?my ju? prawie na pó?metku, czas ucieka, a miejsc jest coraz mniej.
Prosz? pami?ta?, ?e wypisuj?c podanie rezerwuj? sobie Pa?stwo miejsce na li?cie.

Omega Europejskie Centrum Rozwoju
ul. Dworcowa 10/2
41-902 Bytom
tel. 32/724 31 27

Centrum 

Wysłany: 2012-06-28, 09:33   Szko?y za darmo, nagrody dla zapisuj?cych si?

Bezp?atne liceum ogólnokszta?c?ce dla doros?ych po szkole podstawowej, gimnazjum i zasadniczej szkole zawodowej. Ilo?? miejsc ograniczona. Zarezerwuj sobie miejsce: www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy.
Centrum Nauki i Biznesu "?AK", Tarnowskie Góry, ul. Sobieskiego 1, tel. 32 285 34 10, www.zak.edu.pl/tarnowskie_gory

Centrum 

Wysłany: 2012-06-28, 09:36   Bezp?atne liceum i gimnazjum dla doros?ych

Bezp?atne liceum ogólnokszta?c?ce dla doros?ych po szkole podstawowej, gimnazjum i zasadniczej szkole zawodowej. Bezp?atne gimnazjum po 6-klasowej szko?y podstawowej.

Uczy?e? si? w innej szkole i chcesz si? przenie??? przyjd? osobi?cie do sekretariatu szko?y z dokumentacj? z poprzedniej szko?y.

Ilo?? miejsc ograniczona. Zarezerwuj sobie miejsce: www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy.
Centrum Nauki i Biznesu "?AK", Tarnowskie Góry, ul. Sobieskiego 1, tel. 32 285 34 10, www.zak.edu.pl/tarnowskie_gory

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu