Poprzedni temat «» Następny temat
Egzotyczna podróż poślubna
Autor Wiadomość
jacek29 

Wysłany: 2014-11-17, 16:17   Egzotyczna podróż poślubna

Witam. Co myślicie o tym aby wyprawić skromne wesele i wybrać się w egzotyczną podróż poślubną? Jakie kierunki polecacie?

Melisa 

Wysłany: 2014-11-17, 16:27   

Myślę,że jest to dobry pomysł. My właśnie tak zrobiliśmy z mężem. Wesele było skromne ale za to 2 tygodnie spędziliśmy na wspaniałych wczasach. Mamy dzięki temu wspomnienia do końca życia.
Jeśli mam polecić kierunek to może zainteresuje Cię Kambodża? Kraj nie jest tak zalany przez masową turystykę ale oferuje bardzo wiele wspaniałych zabytków oraz egzotyczne krajobrazy.
Interesujące programy oferuje biuro Memories Vacations:
http://www.memories.pl/ki...ozy/25/Kambodza - tutaj możesz sobie poczytać.
Proponuję połączyć wypoczynek w Kambodży z wypoczynkiem na rajskich plażach Tajlandii. Poniżej zdjęcie największego zabytku Kambodży. Angkor Wat:

georg111 

Wysłany: 2014-11-17, 19:52   

Jak już egzotyka to najlepiej Nowa Zelandia.Kraj gdzie jest prawie wszystko.

slask 
dobre, bo slaskie

Wysłany: 2014-11-18, 16:44   

georg111 napisał/a:

A jak cenowo?

georg111 

Wysłany: 2014-11-18, 18:24   

Ceny podejrzewam jak w każdym anglosaskim kraju.Natomiast bilety na samolot chyba nie sa takie drogi.Mam kuzyna który jest niepracującym studentem w Niemczech i dw razy w roku lata w Australii.

trusia 

Wysłany: 2014-11-27, 14:40   

Można również pokusić się o zorganizowanie podróży samemu. Często jest to o wiele tańsze, niemniej wymaga dość dobrej logistyki.
Obecnie wiele takich egzotycznych kierunków oferuje port lotniczy w Pyrzowicach:
https://www.katowice-airport.com/ - pozwolę sobie dać link strony. Można sobie na niej przejrzeć oferowane przez nich obecnie kierunki.
Często warto jest również zdecydować się na przesiadkę.
Zerknijcie sobie również na fly4free - jest tam wiele tanich opcji.

dalia 

Wysłany: 2015-02-17, 15:18   

No nie wiem, czy tak dobrze jest samemu organizować taką wyprawę. Jednak w podróż poślubną lepiej pojechać z biurem i nie musieć się o nic martwić. Przynajmniej my tak zrobiliśmy. Jeździliśmy z biurem Aviatour Travel i byliśmy bardzo zadowoleni. Wszystko było jak w umowie, nie musieliśmy za niczym biegać i o nic zabiegać, więc mogliśmy się skupić na sobie i wypoczynku. Jakbym miała się martwić jeszcze o noclegi czy wyżywienie, to wątpię, żeby było tak fajnie.
W gorzkim pocie naszych lic pijmy lepiej wino!"
|FN

Somela 

Wysłany: 2015-02-26, 22:15   

Ja mogę polecić Dominikanę. Dla nas był to strzał w dziesiątkę. Pogoda pewna, tropikalny klimat na całego, bardzo się nam udało. Jedne z lepszych plaż.

slask 
dobre, bo slaskie

Wysłany: 2015-03-09, 12:32   

Somela napisał/a:
Ja mogę polecić Dominikanę. Dla nas był to strzał w dziesiątkę. Pogoda pewna, tropikalny klimat na całego, bardzo się nam udało. Jedne z lepszych plaż.

Jak to wygląda finansowo?

robson89 
robson89

Wysłany: 2015-03-18, 07:38   

slask napisał/a:
georg111 napisał/a:

A jak cenowo?

oglądałem ostatnio Cejrowskiego i jego boso przez świat, to powiedział ze Meksyk i Nowa Zelandia to kraje gdzie masz wszystko tanio tylko bilet drogi .. :)
Ja z kolei słyszałem od znajomych, których byli w Nowej Zelandii w celach turystycznych ze jest tam bardzo drogo, szczególnie jeśli chodzi o wyżywienie i transport

georg111 

Wysłany: 2015-03-18, 11:02   

Jak kuzyn wruci z Nowej Zelandii to napiszę.Na razie wiem,że droga w utrzymaniu jest Australia.

trusia 

Wysłany: 2015-05-28, 20:20   

Ja myślę, że pomysł jest bardzo dobry, choć mnie osobiście egzotyka nie kręci. Ale wolałabym mieć lepsza podróż poślubną niż huczne wesele. My byliśmy w Grecji, konkretnie na Santorini: http://www.qtravel.pl/ins...ni-grecja-id227
ale za to byliśmy tam przez całe dwa tygodnie, a wielu naszych znajomych, którzy w podobnym czasie wychodziło za mąż wyprawiało bardzo huczne weseliska, a potem mogli sobie pozwolić na kilka dni w Zakopanem na przykład. Dla mnie to bez sensu, ale jak kto woli.

Irek 

Wysłany: 2015-06-06, 12:30   

Marzą mi się wyspy południowego pacyfiku :)

rancik 

Wysłany: 2015-08-09, 08:37   

Ja co prawda jeszcze przed ślubem, ale fajnie by było pojechać w egzotyczna podróż. TYlko to kilka, a może i kilkanaście tysięcy najbiedniej. No a nas po tych wydatkach na ślub niestety nie stać na to. Wątpię, czy pojedziemy w jakąkolwiek podróż poślubną.

georg111 

Wysłany: 2015-08-09, 18:55   

Albo ślub albo podróż.

Odpowiedz do tematu