Poprzedni temat «» Następny temat
Głupota przestepców
Autor Wiadomość
Melisa 

Wysłany: 2014-12-29, 10:50   Głupota przestepców

Jakiś czas temu w wiadomościach natrafiłam na taką historię:
http://kryminalnepomorze....i-ukradl-napoj/
Pewien młody człowiek zamaskował się , napadł na sklepik osiedlowy. Mierzył z broni do ekspedientki, groził jej.
Ukradł ... napój wart 1,80.
Szybko go złapali i obecnie siedzi w areszcie . Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności. Był trzeźwy. W takim razie nie rozumiem co nim kierowało ?
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

slask 
dobre, bo slaskie

Wysłany: 2014-12-29, 11:51   

Może brakowało mu czegoś w domu, a nasze prawo jest takie, że biednego zamknie, a przestępce puści wolno...

amberus 
amberus

Wysłany: 2015-02-05, 14:40   

To nam udowadnia że społeczeństwo jest w fazie - 'debilizmu wstecznego' [ no nie wszyscy] ale popatrzmy co się dzieje dookoła, zero pracy, zero jakichkolwiek możliwości i młodzież tępieje - jedynie tylko - pijem bawim się. Ciekawe do czego to ostatecznie doprowadzi.

slask 
dobre, bo slaskie

Wysłany: 2015-02-10, 12:20   

Tutaj się zgodzę, choć to nie do końca wina młodzieży, bo zauważ że niektórzy chcieliby się uczyć, ale nie mają możliwości.

amberus 
amberus

Wysłany: 2015-02-10, 12:29   

Bez żartów, net napchany wszelkimi szkoleniami. W realu tez tego pełno. Z tym że po kiego licha komu szkolenie jeśli np. znajdzie super pracę w necie z dochodem np. 3 czy 5 tyś zł na miesiąc i ma z głowy problem finansowania życia. Te możliwości już są z tym że większość ma je w nosie i nadal pozostaje z niczym. Ja zarabiam, pomagam też innym, to nie trudne i na luzach się wyjdzie ok 2 do 3 tyś zł na miesiąc. [ wiadomo, można sporo więcej ]

yellow 

Wysłany: 2015-02-20, 08:39   

Ostatnio też czytałem na http://www.agropolska.pl/aktualnosci/ o podobnym przypadku, gdzie jakiś rolnik napadł na centrale nasienna, żeby ukraść jakieś tam nasiona (kukurydzy czy czegoś tam). Co kieruje tymi ludzmi?

georg111 

Wysłany: 2015-02-20, 11:15   

Spam

P Śl 

Wysłany: 2015-02-20, 18:03   

Czas się z tego pseudo forum zawinąć.

Odpowiedz do tematu