Poprzedni temat «» Następny temat
?atwe, szybkie zarabianie.
Autor Wiadomość
amberus 
amberus

Wysłany: 2015-03-20, 13:04   ?atwe, szybkie zarabianie.

Nowy biznes na rynku Polskim. Polska firma z któr? zarabianie jest ?atwe i szybkie, nie tylko ze wzgl?du na produkt który jest potrzebny w ka?dej kuchni ale i bardzo niski koszt wej?cia do biznesu, [zakup w?asny jednorazowy to 40 z? ] Tu ja zbuduj? Ci biznes szybko i sprawnie, zapewniaj?c Ci stabilne dochody na lata. A ?e system tylko trójkowy który ju? mam zape?niony wi?c wszystkie osoby które do??czaj? przechodz? do Ciebie i innych osób pode mn?, wi?c nawet tu nie potrzeba ?adnego wysi?ku a biznes rozwija si? samoistnie. Chcesz zarabia? ? - korzystaj. Poczytasz o tym biznesie na mojej stronie - www.zarabiamwpartnerskich.webnode.com 1 pozycja w spisie tre?ci. Masz pytania ? dzwo? - 609 583 837 - Janusz

georg111 

Wysłany: 2015-03-20, 18:05   

Juz widz? jak ca?a Polska rzuca si? na oliwe magnezow?

amberus 
amberus

Wysłany: 2015-03-20, 18:36   zarabianie

E tam, pó? Polski. Po co, wystarcz? mi osoby które potrafi? chocia? minimum pomy?le?.

georg111 

Wysłany: 2015-03-21, 00:20   

Chyba bardziej potrzebujesz naiwnych a nie my?lacych.

amberus 
amberus

Wysłany: 2015-03-21, 08:48   

Nadal wychodz? z za?o?enia ?e do zarabiania to trzeba mie? ciut w g?owie. No i jak zwykle - zrobi? najprostsz? rzecz - przeczyta?. W Twoim przypadku widz? ?e wiedza jest wrogiem.

georg111 

Wysłany: 2015-03-21, 10:58   

Cho?by? nie wiem jak mia? t?g? g?ow? to ?eby sprzedawa? ludziom cos czego nie potrzebuja to musz? byc naiwni albo ty musisz miec dobra bajer?.I nie pisz mi,?e ludzie nie rozumieja co dobre.Dobry towar jest sprzedawany na masowa skal? w sklepie.Oszcz?dzaj?c koszty-w internecie.Natomiast byle co sprzedaje si? "face to face" bo tylko tak mo?na ludzi naci?gn??.Ale co ci b?d? pisa? skoro ty to dobrze wiesz.

amberus 
amberus

Wysłany: 2015-03-21, 12:42   uu

Tu nie chodzi ?eby co? komu? wlepi? na si??. Ten czy tamten towar. Tu idzie o to ?e je?li masz mo?liwo?? zarabia? w tej czy tamtej firmie to wykorzystaj to. Jest masa dobrych firm, oferuj? ró?ne rzeczy i w ró?ny sposób mo?na tam zarabia?. Ja sugeruj? ka?demu ?eby nie czeka? na super emerytur? za x lat ale teraz wybra? sobie - cokolwiek, jak?kolwiek form? zarabiania i si? ratowa? a nie potem narzeka? ?e niska ta emeryturka. G?owa od my?lenia nie boli. Nikt nie musi korzysta? z tych form zarabiania co polecam. Niech si? rozejrzy i znajdzie swój sposób. Ale niech nie czeka, samo nic nie przyjdzie.

georg111 

Wysłany: 2015-03-21, 15:54   

Spoko w tym si? z toba zgadzam.

amberus 
amberus

Wysłany: 2015-03-21, 17:32   

Mi?o mi. I tak powinno by?. ?e je?li kto? ma co? dobrego, pewnego to powinien je?li tylko mo?e podsun?? pomys? drugiej osobie, zak?adaj?c ?e ta osoba jest zainteresowana dorobieniem do swej chudej pensji. Na to ?e b?dzie lepiej nie mamy co liczy?. Rz?dy si? zmieniaj? a naród ubo?eje w zastraszaj?cym tempie. Wida? wyra?nie ?e nikogo to nie obchodzi. No , czasami przed wyborami. A potem ? A potem podwy?szymy Wam podatki. Zgroza, i na co tu czeka? ?

Adamila021 

Wysłany: 2017-06-27, 10:46   

Wydaje mi sie zadne zarabianie nie jest latwe, przynajmniej na poczatku. Jak juz sie rozwiniecie w temacie to rzeczywiscie moze byc lekko :) Polecam wam ciekawa forme zarobku - wlasnej firmy jaka jest franczyza http://rabat-detal.pl/ , jezeli postawicie sklepik w dobrym miejscu to zyski na pewno beda spore

Pani Reklama

Odpowiedz do tematu