Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie mogę dostać kredyt na rozpoczęcie działalności?
Autor Wiadomość
trusia 

Wysłany: 2015-05-21, 10:43   Gdzie mogę dostać kredyt na rozpoczęcie działalności?

Wie może ktoś, który bank daje kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Potrzebuje około 30 tysięcy, ale nie załapię się na pomoc z Urzędu Pracy, muszę więc sobie poradzić inaczej. Mam juz dość bezczynności i chciałabym otworzyć własny biznes. Może ktoś wie coś na ten temat?

ryszard123 

Wysłany: 2015-05-21, 15:41   Re: Gdzie mogę dostać kredyt na rozpoczęcie działalności?

trusia napisał/a:
Wie może ktoś, który bank daje kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Potrzebuje około 30 tysięcy, ale nie załapię się na pomoc z Urzędu Pracy, muszę więc sobie poradzić inaczej. Mam juz dość bezczynności i chciałabym otworzyć własny biznes. Może ktoś wie coś na ten temat?

Z tego co wiem to pod koniec roku będą dopłaty z UP . Mozesz sie jeszcze zorientować jak wygląda kwestia dopłat w przypadku zatrudniania pracownika. Jeśli kogoś zatrudnisz mozesz diżeki temu dostac bardzo ładne pieniadze. Słyszałaś o tym?
Najlepiej to byłoby założyć temat na forum specjalistycznym .Na przykład:
http://www.forum-kredytowe.pl/f128/

Masz tutaj cały dział o kredytach dla firm. Pamiętaj,ze jeśli nie masz zabezpieczenia w postaci na przykład nieruchomości to bardzo cięzko będzie uzyskać taki kredyt. Bank obecnie nie są tak chętne udzielaniu kredytów jak jeszcze kilka lat temu.

Tomeek 

Wysłany: 2015-06-24, 02:31   

Cytat:
Z tego co wiem to pod koniec roku będą dopłaty z UP . Mozesz sie jeszcze zorientować jak wygląda kwestia dopłat w przypadku zatrudniania pracownika. Jeśli kogoś zatrudnisz mozesz diżeki temu dostac bardzo ładne pieniadze. Słyszałaś o tym?
Najlepiej to byłoby założyć temat na forum specjalistycznym .Na przykład:
http://www.forum-kredytowe.pl/f128/

Ryszard ma rację, to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż wiązanie się na start z kredytem :)

georg111 

Wysłany: 2015-06-24, 23:27   

A co jak Ryszard nie ma racji?

Tomeek 

Wysłany: 2015-06-25, 22:04   

georg111 napisał/a:
A co jak Ryszard nie ma racji?

Ma bo bez nieruchomości ciężko o większa sumę niż kilkadziesiąt tysięcy złotych na start.
Co do zatrudnienia pracownika też racja jednak z tego co się orientuje później jest wymóg zatrudnienia takiej osoby na stałe.

georg111 

Wysłany: 2015-06-26, 19:53   

Widzę,że z ciebie jest Machura i na wszystkim się znasz.

Tomeek 

Wysłany: 2015-06-30, 02:41   

georg111 napisał/a:
Widzę,że z ciebie jest Machura i na wszystkim się znasz.

Staram się pomóc, a nie znać na wszystkim :) Mam coś do powiedzenia to się wypowiadam, nie o to chodzi na forum ?

georg111 

Wysłany: 2015-06-30, 10:45   

Przeczytaj swoje posty a potem się wypowiadaj.

Tomeek 

Wysłany: 2015-06-30, 23:10   

georg111 napisał/a:
Przeczytaj swoje posty a potem się wypowiadaj.

Mógłbym dać ci podobną radę

kolorowy 

Wysłany: 2015-08-07, 14:20   

Ja brałem kredyt na założenie firmy w Idea Banku i takie rozwiązanie mogę Ci polecić. Szybko załatwiłem formalności, pomogli mi wypełnić wszystkie papiery i dostałem tyle, ile chciałem. Więcej info tutaj: http://www.ideabank.pl/kr...lus-rok-bez-zus

georg111 

Wysłany: 2015-08-07, 23:04   

Spam

Irek 

Wysłany: 2015-09-03, 05:43   

Tylko czy te kredyty preferencyjne rzeczywiście są na tak korzystnych warunkach? Jaka jest realna stopa oprocentowania? Takich kredytuów udzielają banki czy PUP-y?

Melisa 

Wysłany: 2015-09-03, 07:44   

Irek napisał/a:
Tylko czy te kredyty preferencyjne rzeczywiście są na tak korzystnych warunkach? Jaka jest realna stopa oprocentowania? Takich kredytuów udzielają banki czy PUP-y?

Kredyty preferencyjne są obecnie na jeszcze korzystniejszych warunkach . Mamy niskie stopy procentowe. Wszystkie kredyty są oprocentowane dość korzystnie. Szczególnie te preferencyjne.Zerknij sobie tutaj:
http://direct.money.pl/ar...,0,1810863.html
Na stronie masz artykuł o tym.

Jest to kredyt udzielany danej grupie zawodowej . Ma on lepsze oprocentowanie oraz często nie ma prowizji niż podobny kredyt ale udzielany nie na zasadach preferencyjnych.
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

piekorzzz 

Wysłany: 2015-10-19, 22:11   

Jak juz tak bardzo chcesz zaczynac od kredytu swoja dzialanosc to skorzystaj z porownywarki http://www.prorank.pl/dla-firmy/kredyty-dla-firm troche ryzkowanie moim zdaniem zaczynac od kredytu. Nie lepiej skorzystac z dotacji z urzedu pracy ?

Waldek 

Wysłany: 2015-11-08, 00:48   

Zrób tak jak radzi piekorzzz - zobacz dokładnie jak to jest z dotacjami z PUP. Dają jak raz ok. trzydziestu tysięcy. Kredyty mają tę brzydką właściwość, że trzeba je spłacać. Zanim co zarobisz, mimo roku karencji (maksymalnie) mogą zlicytować Twoich poręczycieli - potrzebujesz dwóch takich bo nawet preferencyjnych kredytów na piękne oczy nie dają.

Odpowiedz do tematu