Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy z tkaninami
Autor Wiadomość
Melisa 

Wysłany: 2015-08-10, 06:05   Sklepy z tkaninami

Pytanie do kobiet, które lubią szyć. Jakie sklepy z tkaninami na ubrania w okolicy polecacie?
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

Melisa 

Wysłany: 2015-08-10, 07:14   Re: Sklepy z tkaninami

Melisa napisał/a:
Pytanie do kobiet, które lubią szyć. Jakie sklepy z tkaninami na ubrania w okolicy polecacie?

Sklepów stacjonarnych nie ma zbyt wiele w tym zakresie i wybór jest często bardzo średni. Jeśli szukasz dobrych materiałów to polecałabym zajrzeć sobie raczej do sklepów internetowych. Sama od jakiegoś czasu zamawiam tutaj: http://shop.odonati.pl/pl/c/TKANINY/41 - w sklepie jest bardzo duży wybór tkanin bardzo dobrej jakości ( na przykład prawdziwy jedwab). Jestem bardzo zadowolona z jakości zamówionych tkanin. Na początku trochę obawiałam się zamawiać takie rzeczy w internecie bo nie mogłam na poczatku przetestować jak taka tkanina jest w dotyku ale jak do tej pory wszystko było ok.
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

georg111 

Wysłany: 2015-08-10, 23:02   

Nie dość,że glupoty wypisujesz to jeszcze masz rozdwojenie jaźni bo odpowiadasz sama sobie.

P Śl 

Wysłany: 2015-08-16, 22:48   

Hahaha, ale się pięknie wyłożył/a na swoich kłamstwach :D ps. Ja nie wiem czemu my na Chechło jeździmy skoro mamy tak blisko do morza ? :P

milena26 

Wysłany: 2016-03-09, 12:53   

Nie wiem czy to poważny temat czy nie, ale gdyby ktoś faktycznie szukał materiałów do szycia to może sprawdzić tutaj http://cottonbee.pl/ . W XXI wieku można spokojnie w sieci wszystko znaleźć - materiały do szycia też- nawet jak na miejscu kiepsko jest z dostępnością jakiegoś produktu.

georg111 

Wysłany: 2016-03-09, 14:12   

Ile ci płacą za taką reklamę ?

pegy 

Wysłany: 2017-02-18, 15:39   

Ja du?o szyj? dla siebie i moich dzieci. Tkaniny raczej zamawiam przez internet bo s? du?o ta?sze i wybór jest wi?kszy. W stacjonarnych sklepach to raczej jeden dwa kolory tkaniny. Najcz??ciej kupuj? w https://materialytkaniny.pl/ to jeden z najlepszych sklepów z tkaninami. I ceny s? na prawd? przyst?pne.

Odpowiedz do tematu