Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki aparat?
Autor Wiadomość
sebmroz 

Wysłany: 2015-09-04, 13:17   Jaki aparat?

Cześć wszystkim Chciałbym sobie sprawić niedługo nowy aparat - tak się składa,ze dość często podróżuję i chciałabym mieć coś w kieszeni co pozwoli uwiecznić różne fajne chwile. Nie chcę niczego drogiego - tak do maks 1000 zł. Podoba mi się coś takiego http://alegratka.pl/oglos...3ea6c8722cb168e Ma/miał ktoś ten aparat ? Polecacie?

julian87 

Wysłany: 2015-09-10, 18:17   

Aparacik bardzo fajny, zgrabny. Warto jednak sugerować się parametrami. Ten wygląda na wartego swej ceny. Możesz śmiało kupić :)

czar.m 

Wysłany: 2015-10-26, 07:02   

Powiem Ci,ze do 1000 zł możesz kupić sobie o wiele lepszy sprzęt. Polecałbm szukać raczej nowych aparatów bo masz gwarancję i nigdy nie wiesz jak aparat był traktowany przez poprzedniego właściiela. Ile ten zrobił nim zdjęć.
Polecałbym zainwestować w jakąś hybrydę .Czyli w niewielki aparat z wymienną optyką. Zobacz sobie ceny w sklepie rtv Euro agd- są w tym zakresie bardzo korzystne. Poza tym możesz kupić sprzęt na raty.

Ailis 

Wysłany: 2017-08-18, 18:13   

My?l? ?e dobrym wyborem jest Lustrzanka :) sama tak? kupi?am kilka miesi?cy temu. Teraz rozgl?dam si? za stabilizatorem do aparatów i w sumie ju? znalaz?am sklep gdzie maj? stabilizatory- http://digital24.pl/stabilizacja-video/ fajne s? w cenach promocyjnych i w?a?nie my?l? czy nie kupi? i zrobi? niespodziank? mojemu m??owi.

Odpowiedz do tematu